Pátek
27
dubna

Ellynne Skove: Profesionální supervize pro terapeuty v oblasti kojeneckých vývojových pohybů a psychologie porodu

Ellynne Skove
Vedená skupinová supervize v menším kruhu pro terapeuty a praktikanty, kteří se zabývají kojeneckými vývojovými pohyby, jógou pro miminka, porodní psychologií.

Ve skupině se lépe učíme ze zkušenosti druhých. Mnoho otázek, které praktikanti mají jsou společnými tématy pro ostatní. To nám pomáhá uvědomit si, že některá témata, se kterými se setkáváme v naší práci, jsou univerzální. Praktikanti mají různé odborné znalosti a postupy, které nám umožňují pracovat v celkovém kontextu a více objektivně, když přinášíme do supervize naše podněty a výzvy. Můžeme podpořit jeden druhého a prohloubit pochopení o využití tréninkové práce v naší praxi.

Každý ve skupině bude mít šanci mluvit o některých z konkrétních situací, kterým sám čelil v praxi nebo ve vztahu k sobě v souvislosti s prací s dětmi, rodinami, vývojovými pohybovými vzorci a porodní psychologií.

Ellynne Skove (USA)
Ellynne Skove MA, LCAT, DTR-BC, NCC, RPP je certifikovanou pohybovou terapeutkou, která se zaměřuje především na prenatální psychologii a psychologii porodu. Ve své práci spojuje dynamickou anatomii a práci s vývojovými pohyby, Body mind centering, polaritní terapii a tanečně pohybovou terapii. Působí jako špičková odbornice a terapeutka v USA. Práci s tělem, myslí a duchem se věnuje již přes 30 let. Je zakladatelkou a ředitelkou organizace GoGo Babies a True North Wellness, kde pracuje s rodinami i jednotlivci a to nemluvňaty, dětmi i dospělými.

Na základě svých zkušeností vyvinula a zavedla do škol mnoho programů pohybové terapie. V posledních letech se zaměřuje na psychologii porodu. Ve své práci se věnuje přípravě na početí, vědomému rodičovství, rodinám s dětmi do 3 let a dospělým s nezpracovanými porodními tématy.

Supervize je intenzivní (16:00 – 20:00). Vše je tlumočeno.

Cena 1 750 Kč. Pro rezervaci místa je třeba uhradit zálohu 700 Kč.

Ve dnech 24. – 26. dubna bude Ellyne poskytovat také individuální konzultace a terapii.

Vybrané akce:

5. – 7.4.2019, 2 dny
Terapeutická práce s dotekem
14.4.2019, 10 hodin, 10:00 – 20:00
Emoční fitness CZ - celodenní
Move Studio 123
Cena: 1750 Kč
Lektor: Ellynne Skove
Místo konání:
Pořadatel: Druna - náhorní planina
Druna - náhorní planina je prostor v centru Prahy určený pro rozvoj pohybových, hlasových a dalších uměleckých
dovedností úzce spojených s tělem. Místo pro ty, kdo chtějí objevovat a rozvíjet své vlohy, proměňovat sebe i své
vnímání. Na výběr je mnoho lekcí a kurzů od kontaktní improvizace, jógu p…

Kontakt: David Apltauer
Tel.: 725 449 409