Pátek
9
listopadu

Energie, cítění, samoléčení

Dr. Jiří Návara
Normální je být zdravý, vyrovnaný, spokojený. Pokud tomu tak není, je někde v nás "něco" špatně. Ono "něco" se nechá pojmenovat různě - aura, energie, čakra, ..či třeba zvýšená hladina cukru. Zdrojem nevyvážeností jsou většinou psychické, ale i genetické, epigenetické, biologické faktory.
My se budeme učit hledat původ problémů, odstraňovat vnější projevy a hlavně definovat měřitelné hodnoty a ty měřit. Budeme objevovat vnitřní citlivost darovanou každému z nás do kolébky, bez použití medikamentů trénovat navracení buněk, orgánů i těla zpět do stavu homeostáze.
Naším cílem bude pomocí různých mentálních cvičení proniknout k jádru nedokonalosti, očistit ho a vrátit mu vitalitu. Naším cílem je nastolení opětovné harmonie v tělesných funkcích. Jak zdraví jsme, je jen a jen na nás.
Víkend s Dr. Návarou jsme zařadili zejména díky osobní zkušenosti L. Chrášťanské - "V poslední době mi jeho metody i přístup po zdravotní stránce velmi pomáhají."

Více informací na www.centrum-nesmen.cz

Vybrané akce:

10.2.2019, 1 hodina, 9:30 – 10:30
Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotronikou
Gymnázium V. Nováka
15. – 17.2.2019, 2 dny
Energie, cítění, samoléčení II
Nesměň u Českých Budějovic
14.4.2019, 10 hodin, 10:00 – 20:00
Emoční fitness CZ - celodenní
Move Studio 123
Cena: 2000 Kč
Lektor: Dr. Jiří Návara
Pořadatel: Centrum Nesměň
Hledáte klidné, otevřené a přátelské místo pro sebepoznávání a vnitřní práci? Toužíte prožít pár dní společně s podobně smýšlejícími přáteli? Přijeďte do krásné přírody v Nesměni u Českých Budějovic na kurzy s našimi i zahraničními lektory.

Kontakt: Ludmila Chrášťanská