Pátek
15
února

Energie, cítění, samoléčení II

Dr. Jiří Návara
aneb nikdo další vám nepomůže tak, jak si to můžete udělat sami. S Dr. Jiřím Návarou. Pokračovací kurz pro absolventy prvního kurzu, který se bude týkat hlavně zdravotního stavu každého účastníka.

Asi se mnou budete souhlasit, že normální je být zdravý. Pokud je někdo opakovaně nachlazen, má zřejmě narušen imunitní systém. Pokud se zvýší hladina cukru v krvi, pak se asi něco děje se slinivkou. Bolí vás páteř? Tedy se možná špatně pohybujete. Nebo je za vším schovaný všudypřítomný stres. Je nesmírně důležité hledat příčinu. Projevy příčiny, většinou bolest, můžeme minimalizovat, ale důležité je najít podstatu problému. Co člověk, to originál. Každý jsme se jinak vyvíjeli, proto je predilekční místo, na kterém se jako první manifestuje oslabení, u každého jinde.

Zkusíme se zamyslet nad příčinami nemocí a následně vstoupíme do zdánlivě složitého systému našeho těla. Prožijeme vědomé proniknutí do automatismu vegetativních regulací, poznáme slabiny a následně je posílíme. Pomocí prastarých, ale nově pojatých technik se naučíme harmonizovat působiště častých problémů. Jde to každému, jen v různých časových horizontech.

Více informací na www.centrum-nesmen.cz

Vybrané akce:

16.2.2020, 1 hodina, 9:30 – 10:30
Společenství Josefa Zezulky
Gymnázium V. Nováka
14.12.2019, 9 hodin, 9:30 – 18:00
konstelace v Brně
chata v zahradě v Jundrově v Brně
25.1.2020, 7 hodin, 10:00 – 17:00
Rodinné konstelace - nové počátky
Rybalka
Cena: 2000 Kč
Lektor: Dr. Jiří Návara
Pořadatel: Centrum Nesměň
Hledáte klidné, otevřené a přátelské místo pro sebepoznávání a vnitřní práci? Toužíte prožít pár dní společně s podobně smýšlejícími přáteli? Přijeďte do krásné přírody v Nesměni u Českých Budějovic na kurzy s našimi i zahraničními lektory.

Kontakt: Ludmila Chrášťanská