Pátek
24
listopadu
Neděle
26
listopadu

Pocity a africká cesta k léčení

Elke Waclawiczek Nozinyanga
S Elke Waclawiczek Nozinyanga z Rakouska (s tlumočením)
Elke jsme pozvali znovu, protože zkušenost s ní byla velmi autentická a přínosná. Letos se seminář zaměřuje na emoce a pocity.

Ty nás provázejí celý život a my je posuzujeme podle svých osobních zkušeností, podle našeho způsobu začleňování se do společnosti (socializace), ale i podle našeho kulturního původu a směrování.

Existují kultury, které se dokážou plně odevzdat smutku a tento pocit velmi pozitivně oceňovat. Existují kultury, které dokáží plně využít sílu vzteku a zvládnou tak pozitivně proměnit situace, které by se mohly zdát na první pohled bezvýchodné.

Pocity samy o sobě nejsou špatné ani dobré. To, že se v souvislosti s některými z nich necítíme dobře, je způsobeno formou, jak s tím či oním pocitem nakládáme.

Neprožité emoce nám mohou často způsobovat stavy izolace, prázdnoty nebo mohou dokonce vést k nemoci.

Přitom veškeré pociťování je tu vlastně pro nás, má nás přivádět do pozemské síly a plnosti.

Odhalme na tomto semináři společně zcela novou stránku našich nejhlubších pocitů. Dovolme si otevřít znovu naše nejtajnější dveře. A to vše v lásce a úctě k jedinečnosti plánu naší duše a celému pozemskému bytí.

Jedna z účastnic několika seminářů s Elke nám napsala:

"Workshopy s Elke mi ukázaly, že smutek je akceptovatelná součást mého lidského bytí. Mohu být upřímnější sama k sobě a svým pocitům, aniž bych přitom zapomněla svou pravdu. Obzvláště společné truchlení mi ukázalo, že smutek je součástí světa pocitů každého z nás, coby člověka. Elke ve mně zvědomila to, že každá emoce má právo tu být a že pro každou existuje ten správný čas a to správné místo. Můj odžitý smutek dělá místo mé žité radosti. Elke vytváří prostor tak plný soucítění, cenné svobody a bezpodmínečné lásky, že každý pocit, ať už je to vztek, smutek nebo radost, má prostor na to, být prožit. Akceptování mnou vyjádřeného vzteku je obzvlášť uspokojující pocit, který mě nechává cítit mou sílu a schopnost jednání v mém životě. Procítit, že je v pořádku křičet (řvát), řádit (běsnit), nechat, tak říkajíc, "přetéct hrnec", je tak osvobozující, že mě to nechává opět cítit mou vlastní sílu. Navzdory všem prožitým emocím nám Elke dokáže připomenout klidnou sílu v našem středu, naši duši. Díky workshopům s Elke se dostávám vždy o krok blíž k mému lidství v jeho celistvosti."

Více informací na www.centrum-nesmen.cz

Vybrané akce:

23.1.2022, 1 hodina, 15:00 – 16:00
Setkání s biotronikou
České Budějovice, Clarion Congress Hotel, Pražská třída 2306
8.2.2022, 2 hodiny, 18:00 – 20:00
Cestou ženy
Měsíčnice, centrum osobního rozvoje
10.12.2021, 19:00 – 19:45
Energetické léčení na dálku se Svatou trojicí
Léčení v klidu a pohodlí vašeho domova
11.12.2021, 7 hodin, 10:00 – 17:00
Konstelace zaměřené na finanční hojnost
Kostelec nad Orlicí
30.12.2021 – 2.1.2022, 3 dny
Transformační Silvestr
Your People
Cena: 3100 Kč
Lektor: Elke Waclawiczek Nozinyanga
Pořadatel:
Hledáte klidné, otevřené a přátelské místo pro sebepoznávání a vnitřní práci? Toužíte prožít pár dní společně s podobně smýšlejícími přáteli? Přijeďte do krásné přírody v Nesměni u Českých Budějovic na kurzy s našimi i zahraničními lektory.

Kontakt: Ludmila Chrášťanská