Čtvrtek
15
července
Pátek
16
července

Setkat se se svým tělem

Lenka Daniševská
V dnešní době existuje bezpočet názorů na to, jak zacházet se svým tělem. Od moderních vědeckých poznatků po komplexní systémy předávané po staletí. Ať už jde o západní medicínu, tradiční čínskou medicínu nebo Ajurvédu, pro člověka může být těžké si mezi nimi vybrat nebo odhadnout, co je pro něj v tu chvíli nejlepší volbou. A proto je dobré si uvědomit, že odborníka, který ví přesně, co naše tělo potřebuje, máme neustále při sobě. A tím je naše tělo samotné. Naše společnost, orientovaná především na formu, degradovala tělo na jakýsi „nosič“ naší osobnosti, nebo na měřítko krásy, podle kterého posuzujeme hodnotu druhých i sebe. Naše tělo je však víc než to. Je to věrný společník, který je tu s námi od začátku až do konce, díky kterému se můžeme aktivně účastnit života v tomto hmotném světě. Je to část Matky Země. Dokáže nám pomoci uvolnit a transformovat to, co je už třeba pustit. A je to také moudrá entita, jejíž stav ovlivňuje stav celé naší bytosti.

Na tomto semináři uděláme přesně to, co slibuje název – setkáme se se svým tělem. Navážeme s ním otevřenou komunikaci, abychom se od něj mohli učit, jak se o to své, konkrétní a jedinečné, tělo starat. Vyzkoušíme několik způsobů, jak se s ním lépe propojit, jak k němu navázat zdravý vztah a jak postupovat v případě zdravotních problémů. Budeme také zkoumat dary, které nám naše tělo přináší, a to, jak se může stát branou pro hlubší propojení se světem.

Seminář je součástí akce Šamanské léto. Pokud si vyberete 3 z našich letních seminářů, cena za všechny tři dohromady bude 5 550 Kč. Tato cena je konečná a nevztahují se na ni další slevy. Více o akci Šamanské léto zde. V případě zájmu napište níže do zprávy v registraci “Šamanské léto” a uveďte další dva vaše vybrané semináře.

Lektor: Tento seminář vede Lenka Daniševská.

Úroveň: Mírně pokročilá -seminář je určen pro všechny, kteří mají alespoň základní dovednosti v šamanském cestování.

Místo konání: Hoffmanův dvůr, Vinořské náměstí 34, Praha Vinoř. Na místě je možné po dohodě přespat na vlastní karimatce ve spacáku za 150 Kč.

Harmonogram: Začátek je ve čtvrtek v 10 hodin. Konec je v pátek ve večerních hodinách.

Na seminář si vezměte: karimatku nebo deku, abyste si během semináře mohli sednout a lehnout, pohodlné oblečení dovnitř i na ven, šátek přes oči, domácí obuv, psací potřeby a – pokud máte a budete chtít při cestách bubnovat – buben či chřestidlo.

Hygienická opatření: Seminář bude organizován v souladu s aktuálně platnými protiepidemiologickými opatřeními. O daných opatřeních vás budeme informovat v týdnu před seminářem.

Přihlášení: Přihlaste se prosím vyplněním rezervačního formuláře na https://www.samani.cz/setkat-se-se-svym-telem/

Vybrané akce:

25.7.2021, 20:00 – 20:15
KAŽDÝ DEN ŽIVÉ MIMOŘÁDNÉ DUCHOVNÍ PŮSOBENÍ
Soukenická 21, 110 00 Praha
29.7.2021, 4 hodiny, 18:00 – 22:00
Večerní konstelace
Rybalka
7.8.2021, 8 hodin, 10:00 – 18:00
Biodanza - Tanec života, Jednodenní seminář: SEXUALITA - VÁŠEŇ & SMYSLNOST
Studio ITAKA, Korunní 35, Praha 2
18. – 22.8.2021, 5 dnů
Festival Radosti ze života 2021
Ekocentrum Loutí, Rabyně
21. – 28.8.2021, 7 dnů
JÓGOVÝ TÝDEN v JIZERKÁCH s Alenou Vejříkovou
Bedřichov, Resort UKO
Cena: 2 200 Kč (při platbě aspoň 7 dní předem 2 000 Kč)
Lektor: Lenka Daniševská
Pořadatel:
Zážitkové semináře jsou postaveny na základě dlouholetých zkušeností, mnoha let praxe a učení se jak u Foundation for Shamanic Studies tak i u nativních šamanů z celého světa, v posledních letech pak především učitelů a medicinmanů z řad severoamerických Indiánů.

Kontakt: Jana Hanzlová
Tel.: 777648072
Další způsob kontaktu: www.samani.cz