Čtvrtek
22
listopadu

Zbavte se akutních i chronických potíží pomocí homeopatie 
Každý z nás je vybaven určitou vitální, životní silou (obranyschopností), díky které odoláváme všem vnějším vlivům hůře nebo lépe. Proč jeden člověk onemocní a druhý zůstane zdravý?
Životní sílu ztrácíme (obranyschopnost se snižuje) například opakovaným užíváním léků, stresem (i malé dítě může podléhat stresu při narození sourozence, nástupem do školky, nároky školy, odloučením od matky apod.), očkováním, opakovaně nedoléčenými infekty atd.
S opravdu slabou životní silou trpíme opakovanými nemocemi nebo dokonce chronicky onemocníme.
Homeopatika umí obnovit, navrátit a zvýšit životní sílu každého organismu. Jak je to možné? Jak homeopatika v těle pracují? Kdy vám pomohou a kdo z homeopatů vám opravdu pomůže? Proč nezabírají léky klasické medicíny? Proč s ní neuspějeme u chronicky nemocných?
To vše a mnoho dalšího o homeopatii, účincích homeopatik, nemocech či domácí homeopatické samoléčbě si přijďte poslechnout z úst PhDr. Martiny Trojanové, psycholožky a homeopatky k nám do A Centra.

 

Vede: PhDr. Martina Trojanová
Vlastní psychologickou a homeopatickou praxi vede od r. 1996, stále je také lektorkou vzdělávání dospělých. Vystudovala psychologii na Univerzitě Karlově, poté absolvovala výcvik v rodinné terapii a relaxačních
a imaginativních technikách. V minulosti se v praxi věnovala hlavně rodinné terapii a dětské psychologii, nějakou dobu také práci s drogově závislými dětmi a výuce a přednášení v oblasti psychologie i homeopatie.
Homeopatii se začala věnovat na základě vlastní zkušenosti s touto léčbou a dál už pro ni bylo nemyslitelné tyto dvě disciplíny nepropojovat, neboť psychosomatické potíže, chronické nemoci a klasická homeopatie spolu souvisejí tak úzce, jak sama říká, jako nenarozené dítě s matkou.
Kromě individuální práce s klienty se věnuje psaní odborných komentářů k článkům v časopisech Moje psychologie a Žena a život, spolupracovala s Českou televizí na seriálu pro pořad Sama doma, je odborným garantem organizace Dlouhá cesta. V současnosti úzce spolupracuje s časopisem Maminka a s organizací MUŽ (Manuál Úspěšné Ženy), pořádající mnoho let úspěšné konference pro ženy s tématy jako krize v životě ženy nebo žena a zdraví apod.
www.abc-homeopatie.cz, www.psycholog-trojanova.cz
Kniha 
Martina Trojanová: Homeopatie – Lék na život
„Homeopatie není zázrak“ aneb: Proč homeopatie léčí?
Náhled: přebal
Recenze: MUDr. Miroslava Skovajsová, PhD.

Cena: 320 Kč/pár 480 Kč
Permanentka: 2 okna permanentky/ pár 3 okna permanentky
 
Rezervaci místa je třeba potvrdit uhrazením kurzovného předem.

​​Platbu lze provést převodem, v hotovosti, případně jinak (více o možnostech platby zde), nejpozději 1 týden před začátkem kurzu.
Údaje k platbě: číslo účtu: 2300088787/2010, variabilní symbol: 18112211, specifický symbol: 324001.
Do zprávy pro příjemce uveďte vaše jméno a příjmení.
Termín pro uhrazení kurzovného: 15. 11. 2018
V případě, že se poté rozhodnete rezervaci zrušit z jiného než závažného zdravotního důvodu, bude vám odečten storno poplatek ve výši 50 %
z ceny kurzu. Také je možné za sebe najít náhradu.
Objevili jste přednášku až po termínu úhrady kurzovného a chtěli byste ji přesto navštívit? Přihlaste se a kontaktujte recepci A centra, rádi s Vámi individuálně domluví vše potřebné.

Přihlášení na akci: http://www.acentrum.eu/program/zbavte-se-akutnich-i-chronickych-potizi-pomoci-homeopatie-2018-11-22-1530 .

Vybrané akce:

26.1.2019, 6 hodin, 12:30 – 18:30
Promítání dokumentárního filmu: Fenomén uzdravení
Městský úřad Praha 5, Štefánikova 13, zasedací místnost,
4.2.2019, 1 hodina, 17:00 – 18:00
Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotronikou
Sál JZ
12. – 13.10.2019, 2 dny
Posílení léčivé energie
Praha
14.4.2019, 10 hodin, 10:00 – 20:00
Emoční fitness CZ - celodenní
Move Studio 123
Cena: 260 Kč
Lektor:
Místo konání:
A centrum o.s.
A centrum je ojedinělé rodinné centrum v Praze, které nabízí široké spektrum kontinuálních pohybových a vzdělávacích aktivit pro těhotné, rodiče s dětmi.
Dostanete se k nám tramvají č. 8 nebo 24 na zastávku Karlínské náměstí nebo pěšky přímo od metra Florenc.
Adresa: Vítkova 10, Praha 8, 186 00
Pořadatel: A centrum o.s., podpora rodiny
Váš průvodce těhotenstvím a rodičovstvím

Kontakt: A centrum o.s.
Tel.: 224 811 190