Sobota
12
srpna
Sobota
19
srpna

TÁBOR PRO SENIORY

Markéta Černocká, Ludmila Černocká, Standa Lysák
TÁBOR PRO SENIORY
Chaty Osika v jižních Čechách
12.- 19.8.2017

Týdenní tábor s programem pro seniory a výlety na kolech i pěšky po České Kanadě.

Dobrodružný týdenní pobyt na Osice u Nové Bystřice v České Kanadě pro seniory. Každý den vyrazíme na půldenní výlet, druhý půlden bude nachystán program v táboře a okolí - hry, tvoření, masáže, stezka odvahy, poklad, karneval... Nedaleko tábora je velmi příjemný rekreační rybník Osika. Krajina nabízí výlety na kolech po zajímavých trasách malými asfaltkami krajinou lesů, tajemných balvanů, rybníků a historických míst. Kdo (už) nejezdí na kole, poveze se autem s přívěsným vozíkem. Večer se můžete zúčastnit společného posezení u ohně, zpívání s kytarou, promítání v jídelně, kvízů a jiných aktivit. A večírků, co vzniklá parta určitě vytvoří.

Kdy: 12.-19.8.2017
Kde: Rekreační středisko Chaty Osika u Nové Bystřice: http://www.chatyosika.cz/
Cena chatka s jídlem: 3.950 Kč

REKREAČNÍ STŘEDISKO CHATY OSIKA - rodinný kemp s dlouholetou tradicí zasazený do krásné přírody České Kanady. Chatičky na louce a kolem lesy. Tábor zůstal stejný jako před lety – vzpomínka na prázdninová dobrodružství. Ideální místo k houbaření, koupání v nedalekém rybníku Osika, stejně jako prostor pro hry, posezení u ohně s kytarami. Kdo jednou kemp navštíví a prožije v něm svou dovolenou, velmi rád se vrací. Krajinu mezi areálem s chatami a rybníkem Osika protíná známá úzkokolejka, která se svými parními turistickými vláčky dotváří kouzlo České Kanady.

Ubytování: chaty na slunné louce obklopené lesem. K dispozici jídelna, sprchy, ohniště, hospůdka. Senioři budou ubytování ve dvoulůžkových podkrovních pokojíkách v patře chatek s odděleným vchodem. (Ve spodní části chat bydlí rodiny s dětmi, které mají spolu s námi svůj tábor "Kola-lodě-rodiny")

Stravování: celodenní 3x denně. Jídla budou letos vařeny naším kuchařem v polní kuchyni na plynových bombách a na ohni, servírované do ešusů v jídelně nebo venku: bude strava blízká klasice - k snídani pečivo, džem, sýr, máslo, k obědu různé hotovky s masem (např. gulášek, špagety se směsí, kuřecí rizoto...), k večeři opět teplé jídlo, víceméně už vegetariánské

S sebou: Vlastní povlečení a prostěradlo. Kola. Kdo nejezdí na kole, tak bez kola, dejte vědět v přihlášce. Dále plavky a běžné věci na letní pobyt. Staré světlé tričko vaší velikosti k pomalování. Vlastní lžíce, hrníčky a misky (můžeme zapůjčit talíře a příbory těm co zapomenou).

Cena zahrnuje:
7x ubytování v chatkách + celodenní stravování, rekreční poplatek obci, příspěvek na organizační zajištění a materiál této akce a program, žetony do sprchy, vstupenky do několika pamětihodností.

Začátek akce: v sobotu 12.8.2017 odpoledne na místě
Konec akce: v sobotu 18.8.2017 po obědě.

POJĎTE SE S NÁMI VRÁTIT DO TÁBOROVÝCH LET, POTKAT NOVÉ AKTIVNÍ LIDI STEJNÉHO VĚKU a ZAŽÍT DOBRODRUŽSTVÍ!

Těší se na vás: Markéta Černocká, Ludmila Černocká, Standa Lysák a kuchař.

Přihlášky: Ludmila Černocká,
776 187 256,
cernocka@centrum.cz

Česká Kanada - krajina jižně od Jindřichova Hradce, která připomíná Kanadu - hluboké lesy, roztroušené velké balvany, rybníky jako jezera, málo obydlená. Krajina roztroušených podivuhodných čertových balvanů, uspořádaných do rozsáhlých sestav, Setkáme se s kamennými miskami, kamennými bochníky porostlými zeleným mechem, rozpuklými kameny, kamennými plotnami a bránami, borůvkami… Hradisko, kamenný stůl, Čertův kámen, viklan Trkal, Kunžacký Stonhenge, Skalka, Stodůlky, Filipovy kameny, Čertovo koryto… vystoupáme na skalní útvary, z nichž vychutnáme zvlněnou krajinu České Kanady. Rybníky mají rezavou barvu, třeba Ratmírovský a Krvavý rybník - díky těžbě rašeliny. Nejvyšší bod České Kanady se jmenuje Vysoký kámen. Vstoupíme také do podzemí Kláštera u Nové Bystřice. Celou oblast protíná úzkorozchodný vláček.

fotky z loňského seiortábora tábora na Jemčině: http://praminky.cz/fotogalerie/Tabor-pro-seniory/58/

Vybrané akce:

23. – 24.10.2021, 2 dny
Workshop ájurvédského vaření
chalupa Orlička, Výprachtice, Orlické hory
23.10.2021, 3 hodiny, 13:00 – 16:00
Imunita u dětí z pohledu celostní medicíny
A centrum o.s.
31.10.2021, 8 hodin, 10:00 – 18:00
Připravte se dobře na nejisté období v roce 2022
Praha
Datum není stanovené
61. Setkání příznivců masáží v Praze
Centrum Rybalka na Praze 10
Datum není stanovené
On-line program Šťavnatý návyk
Facebook
Datum není stanovené
Na vlně ženství - jsi nádherná
~Online
23.10.2021, 8 hodin, 9:00 – 17:00
VÝUKA JÓGOVÝCH POZIC od A do Z
Králův Dvůr - Beroun
23.10.2021, 8 hodin, 10:00 – 18:00
Životní konstelace v Jičíně
Lázně Hilarion
27.10.2021 – 5.1.2022, 2 měsíce 9 dnů
VÝJIMEČNÝ ONLINE KURZ TAROTU: STAŇTE SE TAROTOVÝMI MISTRY A PROFESIONÁLY
Kdekoli - online akce
27.10.2021, 2 hodiny, 19:00 – 21:00
Tajemství slov aneb co se ukrývá pod slovy
Dračí Blaho, Jánská 8, Praha 1
29.10.2021, 1 hodina, 19:00 – 20:00
Koncert Společná věc 2021
Besední dům
Cena: 3.950 Kč
Lektor: Markéta Černocká, Ludmila Černocká, Standa Lysák
Místo konání:
chaty Osika v České Kanadě
Pořadatel:
Nabízím semináře Rodinných konstelací, individální terapii (regrese, NLP, osobní konstelace a další techniky), pobyty v přírodě s programem, cesty do zahraničí a další

Kontakt: Ludmila Černocká
Tel.: 776 187 256
tábor  léto