Pátek
6
října

Individuální maorské tradiční léčení s Anaru - 90 minut !!! TRADIČNÍ MAORSKÉ LÉČITELSTVÍ POPRVÉ V ČR!!!
Termíny:

5.10. 18.00 - 21.30
6.10. 18.00 - 21.30
7.10. 10.00 - 19.00
12.10. 18.00 - 21.30

O LÉČITELI:
ANARU je tradiční domorodý maorský léčitel s 20letou praxí, který v říjnu poprvé navštíví Prahu a stane se tak zcela prvním tradičním maorským léčitelem, který navštíví ČR. Skupiny maorských léčitelů již několik let pravidelně přijíždějí a působí v různých zemích Evropy, USA a jinde, u nás jsme si museli počkat až na letošní říjen.
Anaru je přímým žákem Hohepa Delamere, alias Papa Joe - vysoce váženého maorského stařešiny a světově proslulého léčitele z Nového Zélandu, který cestoval, léčil a pomáhal lidem po celém světě. Více o Papa Joe a jeho odkazu se dozvíte během jednotlivých seminářů maorské tradice a také v rámci Filmového večera o Papa Joe (28.10. v A centru - Vítkova 10, Praha 8 - Karlín) bit.ly/2yy33G6, kde budeme promítat film No ordinary Joe s následným sdílením a diskuzí. Anaru též cestuje po světě, pořádá léčitelské workshopy a úspěšně léčil již tisíce lidí na Novém Zélandě, v Austrálii, USA, Havaji, Švýcarsku a Velké Británii.
Anaru je bratrancem Te Kaha, pochází z kmene Tuhoe a vyrostl mezi svým lidem okolo marae (maorský tradiční dům, kde se místní z kmene setkávají a kde probíhají ceremoniály) Tauarau v Ruatoki (region Urewera) na ostrově Aotearoa (Nový Zéland). Tuhoevé se rádi hluboce a srdečně smějí, protože věří, že smích zbavuje strachu a léčí. Mají rčení, které říká, že nezáleží na tom, jak málo početní Tuhoové jsou, jejich smích se rozléhá nocí. Takový je i Anaru. 

TRADIČNÍ MAORSKÉ LÉČITELSTVÍ:
Tradiční maorské léčitelství je vhodné pro každého v jakémkoli věku (včetně miminek - u těch se praktikuje spíše technika masáže MIRIMIRI) a kondici, s jakýmikoli potížemi od bolesti zad po rakovinu, problémy s otěhotněním, přípravou na porod (po fyzické stránce, ale i pro odstranění traumat a bloků na emocionální, psychické a duchovní úrovni pro lepší průběh porodu a aby se tyto věci nepředávaly dále děťátku a dalším generacím), poporodními komplikacemi, emocionálními a psychickými problémy atd.
Pro maminky maorské léčitelství poskytuje účinné poporodní masáže a opětné narovnání pánevní kosti (na době, která uplynula od porodu přitom nezáleží - může být i 20 let po porodu!).
Tradiční maorské léčitelství (ROMIROMI) je založené na hloubkové masáži (deep-tissue massage), fyzickými obtížemi to však nekončí, neboť tento úžasný druh léčení má mnohem hlubší přesah. ROMIROMI není běžná masáž, jedná se o léčení s prvky masáže. Za použití rukou, loktů, kolen, chodidel, posvátného kamene Pounamu, rakau (tradiční hůl), mořské vody na určitých částech/bodech těla uvolňuje a odstraňuje energie, entity a emoce, které jsou uvězněné v paměti těla - na úrovni spirituálního, emočního, fyzického a genealogického těla (whakapapa - DNA). Tyto energie mohou způsobovat negativní bloky, odvádět životní sílu člověka a být mu přítěží. Maorští tradiční léčitelé používají výše zmíněné nástroje, které jim předali jejich předci, aby uvolnili a odstranili negativní bloky a traumata zachycené v buněčné paměti (a to i ty, které vznikly před několika generacemi). Mohou tak být odstraňeny věci, které člověk v sobě nosí a které mu způsobují potíže, ale nepatří mu a potřebuje se jich zbavit. To, jaké nástroje budou použity, je vždy individuální u každého člověka a jeho životního příběhu. Romiromi je také charakterizováno hloubkovou masáží a znovunarovnáním kosterního a svalového systému. Celé léčení je mnohodimenzionální a zahrnuje mnoho aspektů. 
Pojetí maorského léčitelství je zcela jedinečné a nedá se k ničemu připodobnit (nejbližší by bylo snad havajské lomilomi). Jestliže jste tedy zatím ještě neměli tu vzácnou příležitost absolvovat maorské léčení romiromi, nic podobného jste dosud nezažili. Romiromi ve vás otevírá kanály a úrovně vědomí, o kterých jste dosud neměli tušení, dochází k emocionálnímu a psychickému uvolnění. To může být provázeno i pláčem či jinými silnými emočními projevy. Každé ošetření je zcela jiné a každý člověk ho prožívá jinak. Léčení probíhá vždy skrz fyzickou rovinu a může být i dost fyzicky intenzívní, v některých případech a momentech i mírně bolestivé, avšak každé ošetření je vždy přizpůsobeno věku a stavu klienta tak, aby to dokázal unést (proto je velmi vhodné právě i pro těhotné ženy, staré osoby, děti či miminka). Někdo může pociťovat přechodně i intenzívní emocionální bolest, strach či únavu spojené s uvolněním minulých traumat a někdo zase bude prožívat pouze příjemné prožitky. Důležité je mít v léčitele důvěru, protože on skutečně ví, co dělá, tradičnímu maorskému léčení se věnuje přes 20 let, na Novém Zélandu se toto úžasné léčení předává již po mnoho generací a před vámi úspěšně pomohl již tisícům lidí na celém světě, kteří ho opakovaně zvou do svých zemí a přejí si od něj další ošetření. Vstřebávání těchto nových vjemů může přetrvávat ještě i několik dnů po ošetření. Maorští léčitelé jsou jasnovidní a sami poznají, kde je problém a co jim je dovoleno v tomto okamžiku vyřešit, na léčení tedy můžete jít, i pokud cítíte, že by Vám léčení udělalo dobře, ale neumíte třeba definovat konkrétní potíže nebo jich máte naopak povícero a nevíte, na kterou se zaměřit.
Maorské tradiční léčitelství si klade za cíl, abyste znovuobjevili svou skutečnou moc, svou sílu a napojení na tu bytost uvnitř Vás, která je mnohem větší a úžasnější, než možná vůbec tušíte. Abyste aktivovali celý svůj potenciál, svého vnitřního léčitele, své vnitřní vědění a mohli tak zářit svou plnou mocí a silou a byli tak více tím, kým ve skutečnosti jste.
Při léčení klient zůstává oblečen - je vhodné volné a pohodlné oblečení (tričko a volné kraťasy či kalhoty, případně oblečení jako na jógu apod.). 
Maorské tradiční léčitelství zahrnuje i čištění prostor. Pokud byste měli zájem o energetické vyčištění bytu/domu/kanceláře či jiných prostor, kontaktujte nás prosím pro individuální domluvu: maorksatradice@gmail.com.
O maorském tradičním léčitelství a o Papa Joe si můžete přečíst více v knize (v angličtině), která je s největší pravděpodobností jedinou existující knihou o maorském léčitelství (maorská tradice se jinak předává totiž ústně) "Returning to the Void". Posledních pár kusů máme ještě k dispozici - cena je 450 Kč/kus a osobní vyzvednutí v říjnu v Praze nebo + poštovné (v případě zájmu zašlete krátký email na: maorskatradice@gmail.com).

PRAKTICKÉ INFORMACE:
MÍSTO: Praha - konkrétně bude ještě upřesněno dle data/času Vaší rezervace (budeme Vás kontaktovat, jakmile provedete rezervaci termínu).
Zatím jsou celkem 2 místa, kde bude léčení probíhat (místo záleží na datu/čase):
- A centrum - Vítkova 10, Praha 8 - Karlín (tram Karlínské nám., metro Florenc)
- Sekaninova 26, Praha 2 - Nusle (pozor, je tam momentálně výluka, takže: tram Albertov + 9 min. pesky, metro Vysehrad + 11 min. pesky)
Léčitel komunikuje v angličtině, v případě potřeby tlumočení do/z češtiny zajištěno.
TERMÍNY: Momentálně jsou v přihlášovacím formuláři vypsány termíny do 14. 10. Termíny budou i ve druhé části října, zatím ale obsazujeme první část měsíce. Pokud byste se rádi objednali na individuální léčení, ale žádný termín Vám nevyhovuje z důvodu nestandardní pracovní doby apod. či v prvních 14 dnech v říjnu opravdu nemůžete a potřebovali byste tedy buď jiný čas nebo termín ve druhé části měsíce, napište nám prosím dotaz na termín na: maorskatradice@gmail.com Budeme se maximálně snažit Vám dle našich možností nabídnout řešení.
Po léčení si dopřejte chvíli volna, nedoporučujeme, abyste si ošetření naplánovali tak, že byste museli ihned běžet do práce. S největší pravděpodobností budete chtít odpočívat a vše vstřebat. Zvažte i způsob dopravy, je možné, že po léčení se nebudete cítit na to, abyste hned řídili.
DOBA TRVÁNÍ: zhruba 90 min. (pokud je však třeba trošku více času, aby doběhl nějaký započatý proces, Anaru ho vždy nechá doběhnout, není to tedy přesných 90 min., ale individuálně dle potřeby).
Toto je čas pro 1 osobu. Pokud např. v případě problémů s otěhotněním přijde celý pár a chtějí být léčeni oba, je nutno zarezervovat 2 x 90 min. 
S sebou: 
- prostěradlo (nutné z hygienických důvodů) pod sebe na lehátko
- vhodné oblečení - viz výše
Počet míst omezen.
Když půjdete na léčení, není vhodné s sebou brát děti (nebudete se během léčení o ně moct starat a léčitel se potřebuje soustředit). Pokud cítíte, že byste si u léčení velmi přáli doprovod partnera či jiné osoby, tato osoba s Vámi může být při léčení v místnosti. 
CENA 1 léčení: 2 400 Kč
Je třeba si předem zarezervovat termín a vytvořit rezervaci zde. Rezervace je platná až po uhrazení nevratné zálohy 1 000 Kč na účet (číslo účtu naleznete v daném odkazu).

Kromě individuálního maorského tradičního léčení se můžete v říjnu s Anaru těšit také na: 

Cyklus 3 na sebe navazujících workshopů tradičního maorského léčitelství (8., 15. a 29. 10.).
Maorský kulturní večer (4. 10. 2017 19.00 - 21.00 v A centru - Vítkova 10, Praha 8).
Filmový večer o Papa Joe (28. 10. 2017 v A centru - Vítkova 10, Praha 8): promítání filmu No ordinary Joe s následným sdílením osobních vzpomínek a zážitků Anaru a Te Kaha s Papa Joe a následná diskuze/dotazy.

Přihlášení na akci: http://www.acentrum.eu/program/individualni-maorske-tradicni-leceni-s-anaru-90-minut-2017-10-06-1800 .

Vybrané akce:

25.2.2019, 1 hodina, 13:55 – 14:55
Zdravotní cvičení po porodu I
A centrum o.s.
3. – 9.4.2019, 7 dnů
Tantrická masáž
Dům osobního rozvoje MAITREA
16.3.2019, 7 hodin, 10:00 – 17:00
Rodinné konstelace - s vůní jara
A centrum
22. – 24.3.2019, 2 dny
Rodinné konstelace v Praze s Petrem Sedláčkem
Centrum šestý smysl
5. – 7.4.2019, 2 dny
MUŽSKÁ SÍLA - Masculine Power
Meditační centrum Lažánky
14.4.2019, 10 hodin, 10:00 – 20:00
Emoční fitness CZ - celodenní
Move Studio 123
25. – 28.4.2019, 3 dny
I. STUPEŇ Mohendžodáro - Tantra jóga pro ženy, základní kurz 25.-28.4.2019
Meditační centrum Lažánky
Cena: 180 Kč
Lektor:
Místo konání:
A centrum o.s.
A centrum je ojedinělé rodinné centrum v Praze, které nabízí široké spektrum kontinuálních pohybových a vzdělávacích aktivit pro těhotné, rodiče s dětmi.
Dostanete se k nám tramvají č. 8 nebo 24 na zastávku Karlínské náměstí nebo pěšky přímo od metra Florenc.
Adresa: Vítkova 10, Praha 8, 186 00
Pořadatel: A centrum o.s., podpora rodiny
Váš průvodce těhotenstvím a rodičovstvím

Kontakt: A centrum o.s.
Tel.: 224 811 190