Čtvrtek
29
října

Komunikace s miminky a batolátky pomocí metody Baby Sings Komunikace s miminky i batolátky pomocí metody Baby Signs (pro slyšící děti).

Už jste někdy přemýšleli o tom, co vám chce vaše nemluvně říci nebo proč pláče? Znaková řeč pro slyšící batolata je snadný a přirozený způsob, jak se dorozumět s vaším dítětem o jeho myšlenkách, pocitech, vzpomínkách i potřebách a to ještě dřív, než začne mluvit.
Seminář je vhodný pro rodiče dětí od 6 měsíce do 30 měsíců. Naučit se znakovat mohou i batolátka, která jsou větší a pár slov už dokážou říci, ale vy jako rodič byste potřebovali ještě další slova, která dítě neumí vyslovit.
Přijďte se dozvědět, jak podpořit přirozený rozvoj řeči vašeho miminka. Během 2 hodin se naučíme:

Co je Baby Signs metoda.
Proč je tak populární.
Kdy je vhodné začít se znakováním.
Jak učit dítě znakovat.

 Materiály k semináři 

Lektorka Lucie Tichá

Jsem lektorkou kurzů pro děti od 3 měsíců do tří let a seminářů pro rodiče (komunikace, emoční inteligence, odplenkování, znakování). Ale jsem také mámou a někdy to není úplně lehké. Vím, jaké to je, když vám do života přijde někdo, koho neznáte, zažíváte s ním radostné, ale i těžké situace. Přečetla jsem stohy knih a absolvovala hodně seberozvojových seminářů a stejně si nejvíc uvědomuji, že těmi největšími učiteli jsou děti. Pojďte to vidět i vy, díky mým zážitkovým seminářům! Když totiž uvidíte svět dětskýma očima, najdete laskavější cestu nejen k dětem, ale i k sobě samým.

​Cena: 600 Kč včetně pracovního sešitu a laminovaného přehledu znaků.
Přihlášky a rezervace místa: https://lektorskanavigace.cz/seminare/
Rezervaci místa je třeba potvrdit uhrazením kurzovného předem. Platbu lze provést převodem, nejpozději do 22.10.2020
Údaje k platbě: číslo účtu: 1706721103/0800 (Lucie Tichá). U platby prosím uveďte vaše jméno a datum semináře.
Termín pro uhrazení kurzovného: nejpozději do 22.10. 2020. Pokud byste chtěli uhradit kurzovné až na místě v hotovosti, napište mi na l.tichanda@gmail.com.
Storno podmínky
V případě, že se rozhodnete rezervaci zrušit z jiného než závažného zdravotního důvodu po12.2.2020, bude vám odečten storno poplatek ve výši 50 % z ceny kurzu. Také je možné za sebe najít náhradu.
Objevili jste seminář až po termínu úhrady kurzovného a chtěli byste ho přesto navštívit? Zavolejte mi na 778 474 852 nebo napište na e-mail l.tichanda@gmail.com
 
Přihlášení na akci: http://www.acentrum.eu/program/komunikace-s-miminky-a-batolatky-pomoci-metody-baby-sings-2020-10-29-1300 .

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 9 dnů
Cena: 150 Kč
Lektor:
Místo konání:
A centrum o.s.
A centrum je ojedinělé rodinné centrum v Praze, které nabízí široké spektrum kontinuálních pohybových a vzdělávacích aktivit pro těhotné, rodiče s dětmi.
Dostanete se k nám tramvají č. 8 nebo 24 na zastávku Karlínské náměstí nebo pěšky přímo od metra Florenc.
Adresa: Vítkova 10, Praha 8, 186 00
Pořadatel:
Váš průvodce těhotenstvím a rodičovstvím

Kontakt: A centrum o.s.
Tel.: 224 811 190