Reklama

Děkujeme za váš zájem o reklamu na Letacek.CZ!

Jestli chcete na našem portále vytvořit pozvánku na akci osobního růstu, stačí se zaregistrovat (vytvořit si profil) a pod ním pak danou pozvánku (akci). Tím se Vaše akce objeví v seznamech akcí na webu. Je to zdarma! Nepotřebujete k tomu reklamu. Máte už svůj účet? Pak pokračujte kliknutím tady. Nebo se zaregistrujte.

Zájemci o výraznější zobrazení pozvánek a jejich propagaci na sociálních sítích (Facebook, Telegram, Instagram, LinkedIn atd.) mají možnost své akce zvýraznit za příplatek. Všechny potřebné informace najdete po přihlášení během zadávání svých akcí.

V případě, že máte zájem o obecnou reklamu na něco jiného než kurz, seminář nebo akci osobního růstu, např. reklamu vašich produktů a služeb, pronájem prostor nebo pro dražší delší akce, využijte možnost vytvořit reklamu nebo zadat inzerát. Reklama se zobrazuje na stránce v pravém sloupci nahoře. Zadat ji můžete také samostatně po přihlášení. Systém vás povede. Reklama se schvaluje administrátorem a pokud není v rozporu s podmínkami těchto stránek, schválíme vám ji obvykle do 3 dnů. Níže jsou uvedeny orientační ceny reklamy pro jednotlivé stránky (reálnou cenu budete okamžitě vidět při tvorbě reklamy v systému). Inzerát můžete také sami vytvořit na této stránce

Orientační ceny reklamy:

Umístění reklamního bloku Min. cena / týden Poznámka
Hlavní stránka ¤300 Max. 4 reklamní bloky na hlavní stránce
Zaměření - Cvičení, Konstelace, Sebepoznání, Zdraví a léčení atd. ¤80 Upoutávka bude zobrazena
1. na stránce daného zaměření. Na těchto stránkách budou umístěny max. 4 reklamní bloky
2. na všech stránkách výsledků hledání pro toto zaměření. Max. 8 reklamních bloků
Lokalita - Praha ¤160 Upoutávka bude zobrazena
1. na stránce dané lokality. Na těchto stránkách budou umístěny max. 4 reklamní bloky
2. na všech stránkách výsledků hledání pro tuto lokalitu. Max. 8 reklamních bloků
Lokalita - všechny ostatní kromě Prahy ¤80
Výše minimální platby (navýšení kreditu) je 1000,- (400 mincí). Ceny v tabulce jsou uvedeny v mincích. 1 mince = 2,5 Kč.

"Minimální cena" v tabulce znamená, že můžete zaplatit vyšší cenu než je stanovená minimální. Tímto způsobem si zajistíte vyšší pozici vaší reklamy vůči ostatním reklamním blokům. Upoutávky se řadí podle skutečně zaplacené ceny v přepočtu na 1 den.

Máte otázky? Potřebujete poradit nebo máte zájem o nestandardní spolupráci? Kontaktujte nás.