Nápověda

Jaké jsou výhody registrace na Letacek.cz

Registrací na Letacek.cz okamžitě získáváte několik výhod.
  • Můžete zcela zdarma vkládat pozvánky na akce, které pořádáte. Zájemci o osobní růst a transformaci je pak uvidí na našich stránkách, případně na našich stránkách sociálních sítí. 
  • Jestliže nabízíte individuální práci (např. děláte konzultace, koučink, masáže, terapie - jak osobně, tak on-line), můžete ji skrze Letáček propagovat. Jednoduše vše zadáte do speciálního formuláře a informace o Vaší práci hned letí do světa. Také zdarma. Jak zadat nabídku individuální práce
  • Jednou měsíčně do mailu dostanete přehled nejnovějších článků, příležitostí na slevy, soutěže a další zajímavé tipy.
Kdybyste chtěli být více vidět, i to umíme. Za mírný poplatek :) Můžete: Pojďte na to! Registrovat se můžete na tomto odkazu. www.letacek.cz/new-account

Jak se přihlásím na akci?

Letacek.CZ je katalog akcí, kurzů, seminářů v oblasti osobního růstu, který obsahuje akce od mnoha pořadatelů z České republiky. Organizátoři těchto kurzů si vkládají na naše stránky své kurzy kdykoliv sami. U každého kurzu by měly být kontaktní informace na pořadatele, u některých z nich i přihlašovací formulář. Chcete-li se tedy přihlásit na nějaký kurz, najděte prosím stránku tohoto kurzu na našem portálu a klikněte tam na modré tlačítko "Chci se přihlásit nebo zjistit více informací". Získáte tak kontakní informace na pořadatele, které prosím použijte. 

Prosím, nepoužívejte kontaktní formulář provozovatele stránek Letacek.CZ pro přihlášení se na akci. My, jako provozovatelé stránek Letacek.CZ, pouze poskytujeme prostor pro umístění pozvánek. Nemáme 100% přehled o všech akcích, které jsou v našem katalogu a neručíme za správnost informací o kurzech zadaných jednotlivými pořadateli.
 

Nepřišel mi potvrzovací email. Co s tím?

Potvrzovací email občas spadne do spamu, např. u Gmailu se to stává poměrně často. Jestli jste zkoušeli účet založit a nedostali jste potvrzovací email, podívejte se prosím do složky SPAM nebo HROMADNÉ. Pokud ho ani tam nenajdete, napište nám na info@letacek.cz. Napište nám v něm jakou emailovou adresu jste zadávali při registraci a přibližně kdy a společně to doladíme.

Nemůžu se přihlásit.

Většinou jde o jednu ze těchto možností:
  1. Uvádíte nesprávnou emailovou adresu. Zkontrolujte prosím, že jste se registrovali právě s tímto emailem a že nejsou překlepy. Možná ještě najděte ve svém archivu starý email z Letáčku pro potvrzení, kde uvidíte vaši registrační emailovou adresu. Zvlášť, když používáte několik emailů. Je možné, že jste se registroval/a jiným. 
  2. Vaše registrace nebyla dosud potvrzená. V tomto případě bude třeba dokončit registraci. Najděte potvrzovací email ve vaší emailové schránce a klikněte na odkaz uvedený v tomto mailu (pro potvrzení registrace). Pokud tento potvrzovací email nemůžete najít, zkontrolujte dodatečně složku SPAM. Občas to tam omylem spadne.
  3. Uvádíte nesprávné heslo. Doporučujeme požádat o změnu hesla a zaslání nového na této stránce. Po obdržení nového hesla byste se měli bez problémů přihlásit.
V případě, že nic z tohoto nepomohlo, napište nám na info@letacek.cz a požádejte o ověření. Nezapomeňte v emailu prosím uvést vaše jméno a emailovou adresu, na kterou byl vytvořen váš účet. Podle těchto informací vyhledáme váš účet a pomůžeme s přihlášením. 

Zapomněl/a jsem přihlašovací heslo. Mám založit nový účet?

Nový účet nezakládejte.

Stiskněte tlačítko Zapomněli jste heslo.Poté zadejte svůj e-mail a klikňete na Poslat nové heslo.Na e-mailovou adresu vám přišlo nové heslo.

Můžete se přihlásit!

Pokud si nepamatujete svůj e-mail, napište nám na podporu Letáčku info@letacek.cz a zkusíme účet dohledat.