Nápověda

Registrací na Letacek.cz okamžitě získáváte několik výhod.
 • Můžete zdarma vkládat pozvánky na akce, které pořádáte. Zájemci o osobní růst a transformaci je pak uvidí na našich stránkách, případně na našich stránkách sociálních sítí. 
 • Jestliže nabízíte individuální práci (např. děláte konzultace, koučink, masáže, terapie - jak osobně, tak on-line), můžete ji skrze Letáček propagovat. Jednoduše vše zadáte do speciálního formuláře a informace o Vaší práci hned letí do světa. Také zdarma.
 • Jednou měsíčně do mailu dostanete přehled nejnovějších článků, příležitostí na slevy, soutěže a další zajímavé tipy.
 • Můžete podpořit svého oblíbeného Pořadatele / terapeuta a dát mu doporučení. Jak na to přibližujeme tady.
Kdybyste chtěli být více vidět, i to umíme. Za poplatek můžete:
 • zvýraznit vaše akce
 • zvýraznit vaší nabídku individuální práce
 • zadat si reklamu
 • vytvořit inzerát na různá témata, produkty, pronájmy
Registrovat se je velmi jednoduché - na tomto odkazu. www.letacek.cz/new-account
Ano, je několik možností. Stačí se zaregistrovat tady nebo se přihlásit, jestliže už svůj účet na Letáčku máte. 
 1. Zadejte inzerát. Jednou ho zadáte a bude aktivní do té doby, dokud ho sami nesmažete. Nebo do okamžiku, kdy nebude aktuální. Jednou za čas totiž čistíme databázi my, ručně. Inzerát napište nejlépe strukturovaně a doplňte do něj všechny důležité informace pro zájemce ohledně prostor. Kde, jaké prostory, velikost, vybavení, na co se hodí/nehodí, cena apod. Vyberte a nahrajte 1 nejvýstižnější fotku (NE leták, ten není čitelný) max velikosti 2 MB (větší se nenahraje). A nezapomeňte i na Vaše kontaktní údaje. Ať zájemci nemusí nikam jinam chodit. Více informací k inzerátu tady Na co využít INZERÁT a jak ho co nejlépe napsat, aby měl co největší dosah?
 2. Podělte se o svůj příběh a napište článek. Rádi ho u nás zveřejníme. Tím si můžete zajistit, že vás zájemci o pronájmy nebo akce lépe najdou. Víc informací o této možnosti najdete tady v této odpovědi Zveřejnili byste můj článek na Letáčku?
 3. Nabízíte i nějakou individuální práci jako masáže, konzultace apod? Vytvořte si zdarma "Nabídku individuální práce" a o pronájmu se v ní také zmiňte.
 4. To samé platí i pro případ, že organizujete akce. Informace o možnosti pronájmu napište i do Vašeho hlavního profilu. Objeví se pak v přehledu pořadatelů.
 5. Koukněte do článků Kam za osobním rozvojem.... u nás na blogu. Můžete v nich najít kontakty na lektory, kterým prostory nabídnout. Nejste v seznamu? Napište nám a my o vás do článku rádi přidáme informace.. Stačí se zaregistrovat tady nebo se přihlásit, jestliže už svůj účet na Letáčku máte. 
Na placené služby je třeba dobít kredit.
Letacek.CZ je katalog akcí, kurzů, seminářů v oblasti osobního růstu, který obsahuje akce od mnoha pořadatelů z České republiky. Organizátoři těchto kurzů si vkládají na naše stránky své kurzy kdykoliv sami. U každého kurzu by měly být kontaktní informace na pořadatele, u některých z nich i přihlašovací formulář. Chcete-li se tedy přihlásit na nějaký kurz, najděte prosím stránku tohoto kurzu na našem portálu a klikněte tam na modré tlačítko "Chci se přihlásit nebo zjistit více informací". Získáte tak kontakní informace na pořadatele, které prosím použijte. 

Prosím, nepoužívejte kontaktní formulář provozovatele stránek Letacek.CZ pro přihlášení se na akci. My, jako provozovatelé stránek Letacek.CZ, pouze poskytujeme prostor pro umístění pozvánek. Nemáme 100% přehled o všech akcích, které jsou v našem katalogu a neručíme za správnost informací o kurzech zadaných jednotlivými pořadateli.
 
Potvrzovací email občas spadne do spamu, např. u Gmailu se to stává poměrně často. Jestli jste zkoušeli účet založit a nedostali jste potvrzovací email, podívejte se prosím do složky SPAM nebo HROMADNÉ. Pokud ho ani tam nenajdete, napište nám na info@letacek.cz. Napište nám v něm jakou emailovou adresu jste zadávali při registraci a přibližně kdy a společně to doladíme.
Většinou jde o jednu ze těchto možností:
 1. Uvádíte nesprávnou emailovou adresu. Zkontrolujte prosím, že jste se registrovali právě s tímto emailem a že nejsou překlepy. Možná ještě najděte ve svém archivu starý email z Letáčku pro potvrzení, kde uvidíte vaši registrační emailovou adresu. Zvlášť, když používáte několik emailů. Je možné, že jste se registroval/a jiným. 
 2. Vaše registrace nebyla dosud potvrzená. V tomto případě bude třeba dokončit registraci. Najděte potvrzovací email ve vaší emailové schránce a klikněte na odkaz uvedený v tomto mailu (pro potvrzení registrace). Pokud tento potvrzovací email nemůžete najít, zkontrolujte dodatečně složku SPAM. Občas to tam omylem spadne.
 3. Uvádíte nesprávné heslo. Doporučujeme požádat o změnu hesla a zaslání nového na této stránce. Po obdržení nového hesla byste se měli bez problémů přihlásit.
V případě, že nic z tohoto nepomohlo, napište nám na info@letacek.cz a požádejte o ověření. Nezapomeňte v emailu prosím uvést vaše jméno a emailovou adresu, na kterou byl vytvořen váš účet. Podle těchto informací vyhledáme váš účet a pomůžeme s přihlášením. 
Nový účet nezakládejte.

Stiskněte tlačítko "Zapomněli jste heslo?"Poté zadejte svůj e-mail a klikňete na "Poslat nové heslo".Na e-mailovou adresu vám přišlo nové heslo. Můžete se přihlásit!

Pokud si nepamatujete svůj e-mail, napište nám na podporu Letáčku info@letacek.cz a zkusíme účet dohledat.
Doporučení na Letáčku je způsob, jakým můžete poděkovat lektorům, pořadatelům a terapeutům (připravujeme) za jejich skvělou práci a také pomoci ostatním lidem, aby se rychleji zorientovali ve velké nabídce a našli pro sebe to nejlepší. 

Abyste doporučení mohli zadat, potřebujete být zaregistrovaní a přihlášení na Letáčku. Tato malá "komplikace" je velmi důležitá a slouží k tomu, abychom ochránili jak pořadatele, tak vás účastníky před zneužitím anonymů. Registrace je velmi rychlá a jednoduchá a uděláte jí tady www.letacek.cz/new-account. Po registraci a přihlášení se už stačí jen pár kliků a vaše doporučení se objeví na stránce Pořadatel.

Jak zadat doporučení:
 1. Nejprve se prosím přihlaste tady. Pokud jste už přihlášení, tento bod přeskočte.
 2. Najděte pořadatele akce, na které jste byli, tady
 3. Přejděte na stránku pořadatele a tam najdete blok doporučení. Poznáte ho podle toho, že je lehce podbarvený žlutou barvou a uprostřed je obrázek lotosu. Na velké obrazovce je umístěn vpravo nahoře, na mobilu ho najdete pod seznamem akcí. Klikem na zelený palec nahoru nasdílíte své nadšení a super zkušenosti se skvělýma akcema. Bohužel občas máme i špatné zkušenosti a pak je dobré varovat ostatní tím, že klikneme na červený palec dolu. Když budete zadávat doporučení, doporučujeme uvést akci, na které jste byli. Tímto vaše hodnocení získá větší váhu.
Po přihlášení se zde zobrazí další část nápovědy, zaměřené na aktivní uživatele
např. o zvýraznění akci, přihlašovacích formulářích, možnostech spolupráce atd.