Nápověda

Mám zájem o spolupráci. Za jakých podmínek mohu přidat svůj seminář?

Letacek.CZ je portál, který obsahuje katalog akcí, kurzů a seminářů v oblasti osobního růstu. Každý pořadatel zde může vkládat své pozvánky a informace o kurzech osobního růstu zdarma. K tomu stačí udělat tři kroky: 
  1. založit účet na Letacek.CZ, pokud ho ještě nemáte
  2. přihlásit se a označit/zakliknout ve svém profilu, že pořádáte akce
  3. vložit pozvánku na kurz
Pro založení účtu klikněte tady. Pokud už svůj účet na Letacek.CZ máte a chcete vložit informaci o svém kurzu/akci, pokračujte tady.

Mohu na Letáčku inzerovat individuální konzultace?

Ano, individuální konzultace, a nejen to, lze inzerovat třemi způsoby. A klidně všemi třemi zároveň. Zadat nabídku individuální práce, inzerát v části Inzerce anebo využít placenou reklamu.

1. Nejlepší pro tento účel je vytvořit nabídku individuální práce. Na to musíte být registrováni tady u nás a přihlášeni do svého profilu. Je to jednoduché. Kdybyste se ale ztratili, máme tu pro vás návod ve videu Jak zadat nabídku individuální práce na Letacek.cz Svou nabídku můžete také zvýraznit a být tak nahoře v přehledu a barevně označený. Zvýrazníte na tomto linku 

2. Inzerce. Cena za umístění 1 inzerátu je 50,- Kč a tímto způsobem vytvořite vlastně web stránku, která zůstane navždy viditelná, pokud ji neodstraníte. Taková stránka je optimalizována pro mobily, vyhledávače a má k dispozici formulář pro odpovědi.

3. Reklama. Tu zveřejníme na vybraných stránkách podle Vašeho vlastního výběru. V pohodlném rozhraní si můžete sami vložit reklamní upoutávku, vybrat umístění a nastavit dobu běhu reklamy. Hned uvidíte vypočítanou cenu reklamy. Reklama se neobjeví na stránkách hned, ale prochází naší kontrolou, zda neporušuje naše pravidla použití stránek. 

Pro všechny možnosti je třeba mít aktivní uživatelský účet. Máte-li už účet, přihlaste se a pokračujte na zadání nabídky individuální práce , na přidání inzerátu nebo reklamy.

Vše je jednoduché a přehledné. Výhoda je v tom, že nemusíte nic platit, dokud neuvidíte jak bude vypadat Vaše reklama a dokud neprojde schvalovacím procesem. Platba se odečítá z Vašeho osobního kreditu, který navýšíte bankovním převodem. Jak navýšit kredit najdete tady  

Jaká je návštěvnost?

Denně na stránky Letacek.CZ přichází cca 100-200 zájemců o kurzy a semináře v oblasti osobního růstu. Návštěvnost trochu kolísá podle sezóny - celkově bývá na internetu míň lidí, když je venku hezky a naopak, více lidí je u počítače v období plánování dovolených a taky když prší nebo je tma a velká zima. Podrobnější informace nesdělujeme.
Letacek.CZ ale nejsou jen stránky, jsme aktivní také na sociálních sítích. I tam informujeme fanoušky o zajímavých akcích, inzerátech a článcích.