Pořadatelé akcí pro osobní růst

Výpis pořadatelů kurzů obsahuje pouze aktivní pořadatele, tzn. ty, kteří mají zadané aktuální akce.


Centrum setkávání

Neplachova 1 370 04 České Budějovice
Tel. 605 148 913

Evropský institut psychosomatiky a emoční inteligence

Nezisková organizace zabývající se především podporou novodobého člověka v pochopení vztahu sama se sebou a se svým okolím. Naší vizí je dlouhožijící člověk se zdravou psychikou a zdravým tělem, člověk chápající a ovládající své emoce.
www.eipei.eu, Tel. +420731502291

Bátěk Břetislav

Meditace s přednáškami a semináře vede Břetislav Bátěk, který svůj život zasvětil sebepoznání, celostnímu léčení, meditacím a sdílení svých zkušeností s ostatními. Má velký dar probouzet radost, uvědomění a vést lidi k vnitřní práci na sobě. Jeho milující srdce vidí v druhých potenciál, který pomáhá…
www.sebeleceni.cz, Tel. 776112362

Bernadeta Hodkova Getting Better School

GETTING BETTER SCHOOL studium Holistické Regresní Terapie a Spiritualni Regrese Mezi Životy. Programy studia a vyucujici je akreditovan mezinarodni spolecnosti pro regresni terapii EARTh, ktera udrzuje vysoky standard a profesionalitu ve vyuce a praktikovani regresni terapie.

Klára Artexa Jirousková

Revitalizační kódy a obrazy pro jednotlivce, rodiny, firmy i území Aktivace tvůrčího potenciálu duše Transformační konzultace Terapie vhledem Arteterapie
cestakradosti.cz, Tel. 732683351

Helena Kurzweilová

Helena Kurzweilová - Jsem profesionální kouč a lektor osobního rozvoje. Provázím své klienty přes bariéry jejich přesvědčení do světa sebedůvěry, spokojenosti a radosti. Jarmila Klimešová - Jsem organizátorka akcí.organizuji, zajišťuji a propaguji kurzy nenásilné komunikace.
jklimesova.cz, kurzweilova.cz, Tel. 732552575

Petra Navanita Levá

Praktikantka kraniosakrální biodynamiky, dula, lektorka Školy pánevního dna a zdravotního cvičení.

Šárka Rusnáková

Systemické (rodinné) konstelace v Praze a v Pardubicích