Individuální a skupinové léčení, pozvednutí vědomí Břetislav Bátěk

Přes 20 let pracuji jako duchovní učitel, léčitel, vizionář, terapeut, iniciátor a průvodce na cestě duchovního a osobnostního růstu a naplněného života. Mým životním posláním a naplňující cestou je pozvedávat vědomí, probouzet duchovní vedení, samoléčebné procesy těla a zasévat semínka k rozvoji lásky a moudrosti. Mohu vám být inspirací a vedením na životní cestě duchovního a osobního růstu a radostného tvoření v hojnosti. Prostřednictvím lásky, sebepoznání a znalostí vesmírných zákonů vám pomohu pozvednou svoje vibrace, ukotvit se ve Zdroji, nalézt a uzdravit sebe, svoje vztahy a celý život.
Přišel jsem proto, abych pomohl lidstvu rozšiřovat vědomí. Ne proto, abych konal zázraky, ale abych pomohl každému člověku navracet mír a božské vědomí. Chci aby lidé poznali, že se dokáží uzdravit sami. Aby dokázali vidět díky rozšířenému vědomí co zde na planetě není v pořádku a inspirovat je pro nové a vyšší přístupy vedoucí k radostnému žití. Nabízím energetické léčení a harmonizaci, numerologii osobnosti a cesty duše, psychoterapeutické poradenství, průvodce na cestě radostného a naplněného života, harmonizaci vztahů, poradenství v oblasti mysl - strava - zdraví, čištění starých traumat, mentálních a emocionálních vzorců, meditace, přednášky, semináře. Pracuji celostně a komplexně s možnostmi rozvoje celé osobnosti.

Břetislav Bátěk svůj život zasvětil sebepoznání, celostnímu léčení, meditacím a sdílení svých zkušeností s ostatními. Má velký dar probouzet radost, uvědomění a vést lidi k vnitřní práci na sobě. Jeho milující srdce vidí v druhých potenciál, který pomáhá rozvinout do radostného života lásky a naplněných vztahů. Celostní léčení, vnášení porozumění do osobního příběhu člověka, vytváření harmonie, rozvíjení lásky a neustálá práce na sobě se pro něho staly přirozenou součástí života a radostnou cestou naplnění. Se svým intuitivním přístupem a vnímáním podstaty duše pracuje jako léčitel a pořádá pravidelné meditace, přednášky a semináře, které jsou zaměřené do oblasti zdraví a životního stylu, rozvoje psychické a duševní pohody, vnitřního růstu vědomí a celostního pohledu na život a jeho smysl.
Více na www.sebeleceni.cz
Rozhovor na TV - Cesty k sobě: https://www.cestyksobe.cz/bretislav-batek-lecitel-duse/23421

Kvalifikace a zkušenosti

V dlouhodobějším výcviku absolvoval cykly seminářů Hlubinné abreaktivní psychoterapie, Esoterního léčení (International Network of Esoteric Healing), Korejské léčebné a diagnostické metody Su-Jok, Numerologie, Hooponopono, Kineziologie One Brain a další. Více než 20 let používá účinně nejen jejich principy, ale také své vlastní postupy v práci s lidmi při nalézání cesty ke zdraví, harmonii a naplněnému životu. Jeho práce směřuje k nalezení a vyjádření jednoty těla, mysli a ducha, rozvíjí tvořivý potenciál duše, lásku a hojnost v životě.