Mirka Šelle - osobní konzultace - Synergie - jiné vzdělávání

Praktické a srozumitelné zpracování příčiny potíží a obnovení rovnováhy narušené výkonnosti, zdraví, vztahů i podnikání.
Společně uvolníme z vaší mysli blokující vzorce, strach, stres, křivdy a zranění. Získáte vysvětlení, pochopení, uvědomění a nový postoj k situaci.
Tím, že získáte přehled a jasno, obnovíte svou vnitřní sílu pro další rozhodování a řešení.

Vyberete si ji, když se cítíte ve slepé uličce, všechny obvyklé postupy selhaly a vy se nemůžete pohnout z místa. Nevíte jak a podle čeho udělat důležitá rozhodnutí. Nevíte, co je pro situaci a pro vás nejlepší.
Zaplavuje vás pocit strachu, nízká sebedůvěra, pochybnosti, vyhýbání, málo odvahy, nerozhodnost, hněv, odpor...Silným důvodem jsou stále se opakující situace, které vám působí potíže, a vy nevíte proč. Bez ohledu na vynaložené úsilí je výsledek nežádoucí.

Kvalifikace a zkušenosti

Universitní vzdělání. Poradna od roku 1998. Více jak 2485 klientů. Autorka 86 originálních vzdělávacích programů. Více jak 28 000 hodin vlastního tréninku sebepoznání. Autorská koncepce, systém i metoda.
Moje práce přináší lidem radost a odhodlání mít se lépe nyní a být více ve své osobní síle. Mým cílem je podpořit obnovu vnitřní rovnováhy klienta pro snazší změnu jeho zastaralého myšlení, postojů i reakcí a rozvoj jeho přirozených talentů.