Kraniosakrální a regresní terapie Veronika Hynková

Kraniosakrální terapie se opírá o vnitřní životní síly organismu a vrozené schopnosti těla "pamatovat si" zdraví jako jeho pravý stav. Jedná se o alternativní léčitelskou schopnost, v němž hraje klíčovou roli schopnost jemnocítění, citlivé ruce a otevřené srdce terapeuta a naladění se na vaše tělo až propojení se do jednoty v jedno tělo. K opravdovému začátku léčení je potřeba klidu, trpělivosti a ochoty pustit se do toho, naladit se na tělo a způsob jeho fungování.
Terapeut nenásilně stimuluje samoléčící síly a pomáhá při tělesných i duševních potížích, například při problémech se zády, migréně nebo poruchách spánku.

Regresní terapie je nahlédnutím do událostí minulých, které se jeví jako velmi léčivé. Zprostředkuje nám pochopení a léčení starších traumat i těch z období před tím, co si pamatujeme. Můžeme projít prenatál, porod, nějaký úraz, zaměřit se na opakující situace a potíže, které nechápeme proč se stále opakují apod. Stává se, že zahlédneme i minulé životy a můžeme pochopit a konzultovat svůj vývojový úkol na Zemi a dopracovat se karmickému vyvážení naší duše.
Někdy propojuji obě metody.

Kvalifikace a zkušenosti

Koučovací výcviky - celkem 200h - akreditace ACC, člen ICF
Škola bederních svalů - continuum movement - Body mind centering
Regresní terapie dle Míly Lukášové
Kraniosakrální terapie 1, 2 a 3. stupeň
Doškolovací semináře s Francis Skills, Kavi Germin atd.... - kraniosakrální biodynamika