Katka Zachová - konstelace, terapie, konzultace, koučink

"Toho, kdo chce, osud vede. Toho, kdo nechce, táhne." Tohle moto mě provází v mém osobním i pracovním životě a hezky shrnuje můj přístup. Život mě naučil nechat se vést a nyní v tom pomáhám já vám. Nabízím služby osobního i pracovního rozvoje a růstu, pomoc při rozhodování nebo problémech v rodině, partnerských vztazích, se zdravím, v práci, těžkých životních situacích.

Pracuji především metodou systemických konstelací, kterou doplňuji o další praktiky - např. koučovacího rozhovoru, meditací, imaginace apod., podle toho, co sezení a klient právě potřebuje, abychom se dostali co nejefektivněji k cíli.

Kvalifikace a zkušenosti

Vystudovala jsem magisterské studium oboru Kulturologie na filozofické fakultě University Karlovy v Praze. Přibližně od roku 2009 se věnuji různým oblastem osobního rozvoje, od roku 2014 pak intenzivně konstelacím. V letech 2017–2018 jsem absolvovala výcvik u Bhagata v Shangri La Osho Meditation Centre v Lažanech. Od té doby se aktivně věnuji terapeutické, koučovací, seberozvojové práci jak skupinové, tak individuální.