Koučink, konstelace, práce s traumatem, Toulky krajinou - Miroslav Židek

Jsem kouč a konstelátor, ale především průvodce člověka na cestě k sobě samému. Nejčastěji pracuji s tématy vztahů, rozhodování a zdraví:
Trápíte se v partnerském vztahu?
Řešíte své vztahy a chtěli byste je zlepšit?
Nemůžete se rozhodnout?
Hledáte změnu a nevíte, kterým směrem se vydat a jak ji naplnit?
Potřebujete se ve svém životě posunout?
Hledáte smysl svého života?
Potřebujete posílit své sebevědomí a víru v sebe?
Pokud Vás některá z těchto otázek oslovuje, tak zavolejte. Rád Vás podpořím v nalezení toho, co potřebujete uvidět, nebo toho, co hledáte.
Také nabízím koučink a terapii formou procházky, případně jednodenní tůry - Toulky krajinou, kde metody a znalosti, které používám, propojuji s místy, kterými procházíme, s vědomím a zkušeností, že chůze, příroda a kontakt s živly nám pomáhá být v lepším kontaktu se sebou samým. Vyplavuje z našich hlubin na povrch věci, které nevidíme, nechceme, nebo nemáme sílu vidět.
Objevte znovu sami sebe, to, co skutečně chcete a vykročte na svoji jedinečnou cestu.

Kvalifikace a zkušenosti

Během posledních 13 let jsem absolvoval řadu kurzů a seminářů osobnostního rozvoje. Jsem absolventem dvouletého výcviku rodinných systemických konstelací, absolventem dvouletého koučovacího výcviku a nadále se v dané oblasti vzdělávám.
Nejčastěji pracuji prostřednictvím koučinku, konstelací a metod práce s traumatem. Podle potřeby je různě kombinuji a případně přidávám i prvky z jiných směrů, jako je třeba Gestalt terapie.