Individuální práce Monika Hálková

Poskytuji ájurvédské masáže, které jsou součástí léčebných technik ájurvédské medicíny, jsou součástí celostní léčby. Velký důraz se klade na používání kvalitních přírodních olejů, které samy o sobě mají léčivé účinky. Nejvíce používám domácí třezalkový olej (macerát třezalky v sezamovém oleji).

Dáta snéhan neboli jemné masáže jsou specifické tím, že se při nich používají velmi pomalé a plynulé tlaky a stisky prováděné v harmonii s dechem klienta. Skrze maséra při nich proudí tok harmonizující energie. Klientovi se jeví jako meditace, kde vše splývá v jedno a myšlenky se nechávají odplynout. Masírovaný má pak pocit lehkosti, nevnímá své tělo a zažívá výjimečný pocit zdraví, což může přetrvávat i několik dní.
Cílem masáží je odstranit bloky z těla a mysli, a tím umožnit organismu návrat do rovnováhy.
KDE ENERGIE VOLNĚ PROUDÍ, NENÍ DŮVOD K BOLESTI ANI NEMOCI.
*******************************************************************************************
Aby byla péče kompletní, je třeba postarat se i o duši, naše psyché. Nástroj, který mi přišel do cesty jsou Genové klíče od Richarda Rudda. Richard Rudd, vidí v našich stínech, v našem strachu velký potenciál. Je v nich ukryt náš dar. Díky hologenetickému profilu odhalíme Vaši cestu, životní úkol, dharmu i karmu.

Moc ráda se s Vámi setkám, ať už nad genovými klíči nebo při masáži. Obojí vnímám jako stejně důležité. A obojí dělám stejně ráda. Těším se na Vás. Monika

Kvalifikace a zkušenosti

O ájurvédě a DÁTA SNÉHAN jemných olejových masážích pocházejících z oblasti Radžastánu pod Himalájemi se učím od svého učitele pana Vladimíra Mazala, který provozuje v Českém ráji Ajurvédské rodinné lázně.
-------------------------------------------------------------------
Více info a přihlášky na www.uzelenehoslunce.cz
-------------------------------------------------------------------