Individuální práce Šárka Patrná

Jsem odborný aromaterapeut s mezinárodní akreditací a svému oboru se věnuji již přes 20 let. Individuální terapie se konají v mé poradně v centru České Lípy, Moskevská ulice 687/26. Na www.aromaczech.cz najdete fotografie mojí pracovny.

Věnuji se individuálně každému klientovi a po důkladném naslouchání hledám přírodní péči na míru. Pracuji nejen s éterickými oleji, ale ve své práci též využívám rostlinné oleje, hydroláty, sušené byliny, zelené potraviny, probiotické sirupy atd. Specializuji se především na psychosomatiku a na přírodní péči o ékzém. Pomáhám ale také léčit přírodní cestou astma, štítnou žlázu, gynekologické problémy, střevní problémy, dýchací. V mé nabídce je též široká škála produktů z oblasti přírodní kosmetiky. Pečuji o miminka, těhotné.

Individuální terapie většinou probíhají v pondělí, v pátek, sobotu či neděli. V úterý, středu a čtvrtek je moje pracovna otevřena pro širokou veřejnost.

Součástí poradny je obchůdek s přírodním zbožím. Moji hlavní dodavtelé jsou EONÉ, Nobilis Tilia, Mýdlárna KOUKOL, Florihana, Green Ways, Harmonelo, JUST, Nahrun, TianDe, Lamur atd. Zakládám si na tom, aby vše bylo vždy čersvté a tudíž léčivé.
*****************

Kvalifikace a zkušenosti

****************
Jsem odborný aromaterapeut s mezinárodní akreditací IFPA. Své vzdělání jsem získala u Asociace českých aromaterapeutů. Diplomovou práci jsem obhájila na téma Aromaterapie a psychosomatické příčiny nemocí. Úspěšně jsem složila zkoužky z Anatomie, Patologie, Organické chemie, Účinků éterických olejů, Využití olejů v praxi, Aromaterapie v těhotenství, při porodu a v péči o malé děti, TČM, Akupresury, Akupunktury atd.

Každý rok jezdím na mezinárdní aromaterapeutické konference do Prahy a do Brna, kde se nadále odborně vzdělávám a rozvíjím. Kromě éterických olejů používám k péči o klienty též bylinné hydroláty (miminka, citliví lidé, starší lidé).