Coaching kreativity, transformace a nalezení zdrojů osobní síly

Klienti říkají mým konzultacím "nakopávací," protože nejde o terapie, kam byste museli chodit každý týden. Unikátní rychlá metodika rozklíčuje problém, ale dál držíte opratě vy sami. Získat energii a osobní sílu není ezoterický plk, ale životní nutnost, bez nich nedosáhnete ničeho. Mým cílem je dostat vás co nejrychleji na novou úroveň, posunout dál a dodat odvahu. Mé individuální konzultace jsou kolem 2-3 hodin (základní sezení á 1.500 Kč), protože jdou do hloubky a k věci.

Dlouhodobě se zabývám se rozvojem kreativity (objevování talentů, odblokování, nastartování projektů) a procesem transformace (pouštění starého, nové životní kapitoly, restarty, skoky do neznáma, hluboké změny nastavení a vzorců chování, duchovní probuzení, karmické vztahy).

Mojí specialitou je téma osobních hodnot, které jsou základem všech vašich rozhodnutí. Věnuji se škále otázek kolem odvahy, sebevědomí, získání osobní síly a integrity (přeprogramování negativních přesvědčení, překonání strachu, udržování osobních hranic i doslova získání energie). Učím lidi, jak být sami sebou.

Kvalifikace a zkušenosti

30 let praktických zkušeností v oblasti kreativity a osobního rozvoje, aplikovaných v široké škále projektů od podnikání přes umělecké, charitativní a vzdělávací. Přes 20 let se také věnuji tématu pouta mezi lidmi a zvířaty, koordinovala a vyučovala jsem terapie za pomoci zvířat pro dobrovolníky i odborníky a spoluorganizovala terapie za pomoci delfínů. S mezinárodním týmem jsem vytvořila metodiku Anatomie hodnot, která pomáhá v rychlé diagnostice problému a nalezení cesty ven.