Osobní konzultace nad vašimi problémy Jaroslava Olžbutová

Můžete se objednat když řešíte nějakou složitou nebo těžkou životní situaci. Když cítíte, že se motáte v kruhu a nemůžete se pohnout z místa. Když řešíte problémy v jakýchkoliv vztazích, když se potřebujete duchovně posunout.

Osobní terapie vedu intuitivně a s citem, dle dané situace a vaší připravenosti a otevřenosti. Vycházím z mých dlouholetých zkušeností s prací s klienty v problematických situacích a cíleně rozkrývám a nalézám jádro problému v ose času vašeho života. Je to taková malá detektivka.

Většinou se vám uleví již při prvním setkání. Někdy je potřeba více sezení, než se rozkryje pravá příčina problému. Každý jak to cítí sám na základě svého svobodného rozhodnutí.

Kvalifikace a zkušenosti

Výklad horoskopu.
Astrologie a horoskopy jsou základem mé práce, proto vždy do horoskopu nahlédnu. Můžete si objednat také podrobný rozbor vašeho osobního horoskopu.
Výklad karet.
Naznačuje směr, kterým se váš život bude ubírat, pokud nezměníte své jednání, myšlení a případně situaci ve které se nacházíte. Z tohoto důvodu můj výklad karet není věštěním, ale hledáním východiska ze situace ve které se nacházíte.
Rodinné konstelace individuálně.
Pokud nemáte odvahu přijít na skupinové semináře rodinných terapií, a cítíte obrovské zátěže v rodině je možné postavit rodinné konstelace individuálně.
Bachova květová terapie
Můžete si na závěr terapie nechat namíchat Bachovy esence. Dobře pomůžou při dosednutí nových energií.
K harmonizaci vaší energie používám meditace, regrese a další energetické odblokování, které vám pomohou proměnit váš vnitřní svět.