Individuální konzultace, podpora a poradenství - Renáta Křížová

Individuální konzultaci, psychickou podporu a poradenství poskytuji všem, kteří mají: psychické potíže (deprese, úzkosti, nadměrné obavy, emoční nestabilitu apod.), potíže ve vztazích (partnerských, rodičovských, pracovních ad.), potíže ve vztahu k sobě (ztráta životní cesty a smyslu, podrývající myšlenky, sebepoškozování apod.), přihodila se jim nečekaná událost (odchod blízkého, ztráta zaměstnání, onemocnění ad.) či trpí (chronickými potížemi - únavou, vyčerpáním, potížemi se spánkem, dlouhodobým zatížením stresem) či mají sklony k závislostem nebo nutkavému jednání ...

Kvalifikace a zkušenosti

Profesně se věnuji lidem s duševním onemocněním, klientům s duální diagnózou (zatíženým závislostmi) a také mladistvým. Mám zkušenosti se spoluprací s klienty v náročných životních situacích. Ráda se vám budu věnovat při řešení vašich potíží, hledání cesty, porozumění, přijetí sebe ad.

Více informací a objednávky na http://www.renatakrizova.eu/


Vzdělání:Dokončené studium Sociální pedagogiky a stále probíhající studium oboru Psychologie a oboru Teorie psychoterapie. Pravidelná supervize, účast na rodinných konstelacích, sebezkušenost.