Individuální práce Martin Unicorn

Po mnoha let, co jsem strávil ve svém vlastním stínu jsem si konečně uvědomil, že existuje něco mnohem lepšího a vybral si konečně žít v radosti a lehkosti. V letech 2007 až 2009 jsem podstupoval hypnoterapii. Mělo to jeden háček, moje mysl byla tak silná a chráněná zdmi tak silnými, že je dokázala destabilizovat jen síla energie atomové bomby. Hypnóza nefungovala kvůli mé mysli.
V tu dobu jsem měl jednu slabinu, koně. To bylo to jediné, pro co jsem tenkrát v roce 2006 mohl žít. Začal jsem je studovat a v roce 2010 se něco stalo a získal jsem povědomí o jednorožcích. Od té chvíle se pro mě všechno změnilo. V roce 2016 to všechno selhalo a já se málem zase ztratil. Na nové poznatky jsem nezapomněl a přežil jsem až do roku 2020.
V březnu 2020 jsem podstoupil sezení Access Bars® a dozvěděl se o nástrojích modality Access Concioussness© a každým dalším dnem jsem se zlepšoval. Díky těmto nástrojům jsem pochopil smysl života a mít větší radost, lehkost a slávu s žitím života. Díky těmto nástrojům je možné ukázat a posílit psychiku a vnímání svého těla i z pohledu energie. Z pohledu terapie je možné dovést k uvědomění si toho, že jsou i další možnosti a nesoudit jak sebe tak i ostatní. V každém dni je neomezený prostor magie a vědomí, kde se dějí zázraky bez soudů a hranic. Dovolíte, aby se tento nekonečný prostor světla stal přítomným ve vašem životě, sdílený s někým, kdo stál sám před svými nočními můrami a rozhodl se být světlem, kde žádná temnota nemůže přežít?
.
Rád i fotím. Při focení totiž zachytávám to, kým jste.Nabízené služby

Terapeutická fasilitace
S nástroji Access Concioussness a psychologie vždy existuje cesta ven z kruhu. Společně se podíváme na to, co ve vás je a co pro vás funguje. Jiná perspektiva otevře dveře a volba projít těmi dveřmi bude spočívat na vás. Možnost i v angličtině.Sezení Access Bars
Sada 32 bodů na hlavě pro roztavení všeho, co vám nefunguje, a uvolnění. Toto sezení mi změnilo můj život a jsem šťastný každým dnem víc a víc. Vždy je naděje na změnu všeho a žít s lehkostí a radostí.


ESSE
Energetická syntéza strukturálního vtělení je proces, kde mohou být všechny jizvy zapomenuty a tato energie také přispívá k vyčištění všech vašich úhlů pohledu, které jste nakoupili od okolí.
Žádáte si najít svou cestu a zbavit se všech lží a soudů, které pro Vás už nefungují?Access Energetický facelift
Teplá vlna energie přispívá k oživení vaší pokožky a obličeje. Komunikace s tělem je způsob, jak se rozzářit.Access tělesné procesy
Existuje více než 70 procesů Access Concioussness, každý pro jiný aspekt života. Vaše tělo si vybírá, co přijme a změní. Tyto procesy hrály v mém životě velkou roli a nakonec jsem hrdý na to, že tyto procesy mohu sdílet s vámi prostřednictvím energie, kterou se mění vše k lepšímu.


Japonská Jikiden
Tradiční japonský energetický proces zaměřený na všechna místa ve vašem těle, která obsahují špatnou energii emocí, pocitů a vyčistí je energií starého japonska. Tento proces bude zakončen malou masáží přes oblečení.Drafyra
Sezení, kde se celý váš prostor rozzáří intenzivním prostorem světla. Vše co není přínosem tobě bude spáleno energií dračího ohně. Jaký prostor bytí si můžete vybrat, třeba ten kde je světlo bez stínů? Dovolíte si otevřít své srdce prostoru, kde je vše možné bez jakýchkoli soudů a bez omezení?Focení
Rád zachytávám na fotky vaši vnitřní krásu. To jest, kdo ve skutečnosti jste. Při focení dochází i ke konverzaci, kde se otevírá prostor k zpřístupnění toho kdo jste. Věděli jste, že před všemi přetvářkami se skrývá krása, kterou rád zachytávám na fotkách. Všechno focení probíhá venku.Relax a detox masáž
Jedinečná masáž, o kterou si požádá vaše tělo. Nasloucháním vašeho těla, které vede masáž energeticky. Jednoduchostí slov se tato masáž nedá popsat.
Používám při této masáži švýcarské oleje.


Objednávky na telefonu 725087371

Kvalifikace a zkušenosti

Recenze od klientů

Nejen, že dotyk Martinových rukou byl kouzelný sám o sobě, znovu jsem ho ucítil, jakmile dal ruce k sobě Tak to je během sezení "vytáhnout" bolest z mých kyčlí a pravé kyčle, která se tam nahromadila během konce roku. Přišlo mnoho uvědomění a najednou jsem málem vyletěl zadkem z gauče Měl jsem pocit, že v tu chvíli sundávám snad 50 kg zátěž Byl to opravdu hutný pocit uvolnění pak jsme odhalili ještě pár emocí uzamčených v mém těle a společně uvolnili jsme je a rozpustili


Martine, moc za tebe děkuji. Znám tě skoro rok a nemůžu přestat snít, jaké jsi krásné stvoření. Prostor klidu, laskavosti, prostor bez posuzování, prostě jste.
Děkuji za všechny nádherné texty, které mi přinesly spoustu uvědomění a odvahy k některým rozhodnutím, jste pro mě velkou inspirací.
A jsem svému tělu velmi vděčný, že jsem k vám byl bez váhání přiveden na sezení ESSE. Krásně léčivé hřejivé doteky, uvolněné, klidné.