Individuální, párové a skupinové terapie v Brně

Život je plný úžasných příležitostí k růstu a k sebepoznání. Z mých terapií si odnesete hlubší pochopení a poznání toho, co se vám děje, proč se to děje a jak k tomu prakticky přistoupit, abyste z toho vytěžili maximum pro sebe a potažmo pro celý svět. Problémy ani chyby neexistují, jde pouze o nekompletní úhel pohledu na naše prožívání. Chci vám ukázat, že jste v pořádku tak, jak jste, a připomenout vám, že je všechno v pořádku. Naučte se žít v souladu s Dharmou a ukončujte svou karmu správným postojem. Jdeme na to :-)

Kvalifikace a zkušenosti


Posledních 22 let vytvářím alternativní terapeutické metody a postupy práce, které jsou v souladu s mou životní filozofií a poznáním. Tyto metody pomáhají lidem vnímat jejich život s lehkostí a s důvěrou.
Sebepoznávací individuální a skupinová sezení probíhají v Brně. Přijíždějí si za mnou lidé z různých koutů ČR, Slovenska a také ze zahraničí. Mé metody jsou vhodné pro každého, kdo cítí, že potřebuje najít sám sebe a "uzdravit" své vztahy, tělo, duši, postoj k životu. Pracuji citlivě, eticky a vytvářím pro vás bezpečný prostor plný porozumění a podpory. Čerpám z moudrosti starých véd (moudrost Indie). Je to už 12 let, kdy obohacuji svou práci o mé dary a schopnosti, které můžeme zařadit do mimosmyslových. V současnosti vedu Online poradnu na FB Natália AeshaDasi Bartošková, kde zdarma odpovídám na dotazy čtenářů, dále provozuji Poradnu pro duševní zdraví v centru Brna, školím nové terapeuty, vedu supervize a vytvářím Online testy pro sebepoznání.