Individuální práce Kája Dostálová

TQK - Quantová kineziologie italského lékaře Francesco Oliviero, psychiatra, pneumologa, odborníka na medicínu zaměřenou na člověka a EPIMEDICINU

TQK je jedním z nejlepších nástrojů pro změnu a transformaci v našem životě, kdy si uvědomíme, že vzpomínky, které nás blokují, se v našem životě projevují konkrétněji, aby nám pomohly se od nich nadobro osvobodit. Ve chvíli, kdy se od těchto tíživých vzpomínek osvobodíme, téměř zázračně osvobodíme i ty ostatní.

Každá část našeho těla má svou vlastní vibrační kapacitu a vibruje s prostředím, do kterého je ponořena. My sami jsme vibrující bytosti. Vznik nerovnováhy vede ke vzniku patologických oscilací v těle, které, navrstveny na ty fyziologické, mají za následek narušení polí globální rovnováhy.

Kvantová kineziologie se dostává přímo k jádru věci a je jedním z nejlepších způsobů, jak hovořit s naším tělem a dekódovat jeho jazyk jako rezonanční půdu pro signály energie prostředí. Poskytuje nám přesné informace o těchto polích, ověřuje je pomocí svalových testů a především umožňuje korekce zaměřené na obnovení dynamické rovnováhy.

Testování je způsob, jak komunikovat s naším nevědomím, stát se součástí světa, který neznáme, a pokusit se tak pochopit, co člověk v danou chvíli skutečně má, nad rámec toho, co si myslí terapeut. Tato technika volně umožňuje vstoupit do vztahu s člověkem na velmi hluboké úrovni.
Kvantový kineziologický test je metoda, která není objektivní, ale subjektivní, je to příležitost přírody vnést řád do naší vnitřní poruchy; z tohoto pohledu nám test umožňuje pochopit, jak mohly myšlenky dané osoby takovou poruchu vytvořit, protože "jsme to, co si myslíme, že jsme", a naše myšlenky podmiňují naši vnitřní i vnější realitu.