Individuální konzultace - Kurzy EOV Praha - Natália Mydlová

Jsem certifikovaná lektorka metodologie Extra Okulárního Vidění - EOV pro děti a dospělé.

EOV je terapeutická metoda, která nechává nahlédnout na naše podvědomá nastavení, odkrývá sílu intuice, posiluje vůli a sebedůvěru.
Pomáhá rozvíjet nejen kapacitu a schopnosti mysli, ale i odstraňovat různé emocionální zátěže, traumata či problémy v rodině, práci či škole.

Díky určitým mentálním cvičením zlepšujeme paměť a soustředění, propojujeme pravou a levou mozkovou hemisféru, posilujeme sebevědomí a vůli, zlepšují se nám vztahy v rámci rodiny i mimo ni a získáváme jednoduché nástroje, jak zvládat své emoce a strachy (strach že něco nezvládnu, ze samoty, ze smrti…).

Zároveň se učíme více pracovat a spoléhat na svou vlastní intuici. Díky tomu se v životě dokážeme lépe rozhodovat a směřovat k naplněnému a šťastnému životu.

Kurz EOV 1
- 10 lekcí
- časová náročnost lekce: 2 hodiny - hodinu dítě a pak rodič
- 1x týdně
- práce s podvědomými obrazy - 10 životních témat, extraokulární vidění, intuice, práce s emocemi
- vhodné pro děti od 6 let

Kurz EOV 2
- 10 lekcí
- časová náročnost lekce: 1,5 hodiny
- 10 hlubinných transformačních meditací, propojování pravé a levé hemisféry, práce s emocemi, extraokulární vidění, intuice
- vhodné pro dospělé a děti od 8 let, které absolvovaly kurz EOV 1


Pro více informací mě kontaktujte na emailu: nataliamydlova@seznam.cz, případně na čísle: 777 691 596

Kvalifikace a zkušenosti

Certifikovaná lektorka metodologie Extra Okulárního Vidění - EOV 1 a 2 pro děti a dospělé - metodika mexické asociace Viendo por el Mundo.

Práce s lidmi - 6 let (Specialista lidských zdrojů a podpora náboru talentů, Koordinátorka vzdělávání pro děti i dospělé).

Konzultantka osobnostního testu MBTI

Vysoká škola ekonomická v Praze - ukončený magisterský stupeň. Obor: Management, Vedlejší specializace: Manažerská psychologie a sociologie