Individuální práce Petr Lacina

Petr Lacinaje příznivcem přírodní medicíny a očistných technik těla, které předává a učí dál. Během posledních několika let prošel semináři u více učitelů (B. Tichanovský, L Fotina…) a našel si vlastní způsob, jakým předává techniky na celkové ozdravení organismu.

Od roku 2006 pořádá a vede s týmem instruktorů pravidelné kurzy bojového umění Tai-chi, pravidelné kurzy ZDRAVÁ ZÁDA se cvičením na ozdravení páteře a kloubů v těle, ozdravné víkendové semináře a kurzy masáží. V roce 2009 dokončil školu reflexní terapie u manželů Patakyiových. Vedle konzultací se aktivně věnuje zdravému pohybu. Věnuje se zasvěcení do všech stupňů Reiki a od roku 2010 pořádá i zasvěcení do Reiki.
„Nyní není doba na předávání toho, co máme vyčtené z knih, ale toho, co a jak používáme a prožíváme ve svém každodenním životě a máme vyzkoušené že funguje.“
Aktivně se věnuje bylinkám, z kterých vyrábí mastičky, tinktury, oleje, sirupy a čaje na zlepšení zdravotního stavu. Zkušenosti z bylinkového světa předává dál na bylinkových seminářích.
Jeho velkým koníčkem je hledání vlastních kořenů ve Slovanské moudrosti.

David Kopecký
Předtím než se našel v masážní a lektorské praxi prošel v letech 1995 – 2014 scénáristickou a dramaturgickou praxí na Nově, Primě a marketingovou PR komunikací v České televizi. Vystudoval sociální a masovou komunikaci na UJAK v Praze.

Celotělové masáži a bodyworku se věnuje od první návštěvy sebepoznávacích a masážních kurzů s oblasti tantry, tao a práce s tělem v roce 2005. Účastnil se řady seminářů a 4 roky absolvoval jako asistent na kurzech pro muže a ženy u D. Palečkové a R. Vojíka. Po té se dal na vlastní cestu a prozkoumával tuto oblast po svém. Má za sebou více jak dvanáctiletou praxi maséra a průvodce kurzy, víkendy, individuálními výuky, převážně pro muže nebo partnerské semináře.

„Rád předávám způsoby, jak se dotýkat, jak komunikovat o intimnostech, otvírat sexualitu skrze srdce a společné prožitky. Ve svém vztahu procházím nekončícím “kurzem” partnerství, komunikace a intimity a naše zkušenosti aplikuji i do kurzů.” doplňuje David.V roce 2008 absolvoval kurz thajské masáže v tradiční škole v Bangkoku (The WatPo Traditional Medical School, Bangkok). Od té doby se do thajské masáže zamiloval a začal ji praktikovat. V tradiční škole thajské masáže na severu Thajska (Shivagakomrtaj The Old Medicine Hospital, ChinagMai) prošel výukou thajské masáže specializovanou na nohy a plosky a doplnil o kurz tradiční velmi staré masáže za pomocí dřevěné paličky TOK SEN (Lanna Thai Massage Medical School v ChiangMai). Prvky thajské masáže zahrnuje i do jiných masážních kurzů, které organizuje od roku 2008 v ČR, Belgii, Španělsku a v Thajsku.
Vztah k thajské masáži popisuje takto: ”Na thajské masáži se mi líbí její zdravotní účinky, síla v protahování těla, čístění lymfatického systému, „uzemňování“, a taky proto, že pomáhá propojování středu a stability v těle. Umí rozproudit energii a probudit tok energií v meridiánech. Užívám si ji už několik let jako dávající i přijímající.“
Davidova specializace:
Kurzy s výukou thajských masáží nebo smyslných a dotekových masáží s prvky tantry
Individuální výuka a sezení pro partnerské dvojice zaměřená na vědomý dotek, smyslnost, intimitu
Nabízí masáže: thajské, relaxační, intuitivní, celotělové smyslné
Motivuje k chutnému vegetariánskému vaření

Kvalifikace a zkušenosti

Petrova specializace:
Kurzy a semináře Tai-chi a Zdravých zad
Diagnostika za pomoci reflexologie plosek nohou
Individuální výuka reflexní masáže plosek nohou, Čínské masáže zad a lymfo-drenáže celého těla
Individuální zasvěcení do Reiki
Bylinkaření
Nabízí masáže: reflexní masáž plosek nohou, čínské masáže zad, lymfo-drenážní masáže a thajské masáže
Poradenství při změně stravy a očisty těla
Kurzy masáží
Vede Bylinkovou školu