Individuální harmonické konstelace - Radka Trojková Švarcová

Dobrý den,

ráda bych Vám nabídla pomoc při řešení Vašich problémů nebo životních situací. Používám k tomu techniku, kterou jsem nazvala INDIVIDUÁLNÍ HARMONICKÉ KONSTELACE. Jsou to konstelace, které jsou příjemné a přitom velmi efektivní. Jde o kombinaci konstelací a energetického léčení.

Individuální konstelace probíhají jen v přítomnosti klienta a konsteláře. Jsou podobné jako skupinové konstelace, oproti nim je na řešení Vašeho problému větší klid a prostor, nemusíte svůj problém sdílet s celou skupinou lidí.

Pokud máte nějaký problém, na který byste se chtěli podívat, můžete se tak dozvědět více informací. Třeba o tom, jak situaci vnímá někdo jiný, koho se také týká, ale přímo Vám to neřekl. Nebo proč vlastně Vy vnímáte situaci tak, jak ji vnímáte. A proč se Vám tato situace děje. Problém se také během harmonické konstelace energeticky zharmonizuje. Tím se pak situace může začít ve Vašem životě měnit.

Tématicky je touto technikou možné použít například na řešení problémů v oblasti partnerských vztahů, vztahů v rodině, obecně vztahů s lidmi, hledání vhodného partnera, pracovní vztahy, hledání vhodné práce, finanční problémy, zdravotní problémy, nezpracované situace z dětství nebo z minulosti, opakované vzorce chování, apod.

Individuální harmonické konstelace nabízím i NA DÁLKU, PŘES INTERNET. Nemusíte proto nikam jezdit a cestovat, můžete se jich zúčastnit jednoduše z pogodlí Vašeho domova. Potřebujete jen klidné prostředí, dobré internetové připojení a nainstalovaný Skype. S instalací Skypu Vám případně poradíme. Efekt harmonické konstelace je úplně stejný, jako kdybychom byli spolu v místnosti.

Cena: individuální harmonická konstelace 1100 Kč (2 hodiny)
individuální harmonická konstelace přes Skype 1300 Kč (2,5 hodiny, 20 min přestávka)
Garance vrácení peněz - pokud byste nebyli spokojeni, neplatíte nic (ještě se to nestalo : )
Adresa: Podbabská 81/17, Praha 6

Víse informací najdete na
www.harmonickekonstelace.cz
Pokud se chcete objednat, nebo pokud se chcete na něco zeptat, budu ráda, když se ozvete na tel. 723 188 828 nebo e-mail radka.svarcova@seznam.cz

Těším se na setkání

Mgr. Radka Trojková Švarcová, Ph.D.

Kvalifikace a zkušenosti

www.harmonickekonstelace.cz