Průvodce životní transformací - Ing. Michal Švec

Za vším co dělám, je můj záměr posílení jednotlivce a přinášení efektivního řešení problému/výzvy, které často sám/sama nevidí. Nejvíce mě baví, když pak vidím rozzářeného člověka, kterému naše spolupráce obohatila život k lepšímu. Věřím, že všechno je možné a kde je ochota, je i vůle změnu uskutečnit.

Díky intuitivnímu vhledu do podstaty věci, pestrým zkušenostem s rozličnými metodami, klienty a aplikované znalosti Human design vás při vzájemné spolupráci prakticky a na míru provázím optimální cestou k realizaci vašich záměrů.

Cítíte, že to s vámi rezonuje, jste ochotni následovat volání svého srdce a pro pozitivní změnu něco udělat?
Pokud ano, tak vás tímto srdečně zvu na dobro-družnou cestu k probuzení vašeho plného potenciálu.

REZERVUJTE SI VOLNÝ TERMÍN PRO BEZPLATNÝ POZNÁVACÍ HOVOR 🎁
➡ https://calendly.com/michal-svec-30-min-hovor-zdarma/poznejme-se

Schůzka probíhá on-line přes aplikaci zoom z pohodlí vašeho domova či pracovny, kde se pobavíme o vašem záměru a motivaci a o případné možnosti placené spolupráce, která bude nejlépe vyhovovat vašemu naturelu a potřebám.

"Člověk zůstane uvězněn v místnosti s dveřmi, které nejsou zamčené a otevírají se dovnitř, pokud jej nenapadne zatáhnout, místo aby tlačil."​​​​ Ludwig Wittgenstein

Kvalifikace a zkušenosti

Narodil jsem se už jako vysoce citlivý empat. Zlomový okamžik však přišel v roce 2012, kdy u mě došlo k spontánnímu duchovnímu probuzení. Aktivovali se mi intuitivní schopnosti a zjevila se vize mého pravého poslání coby průvodce transformací vědomí Nové Země. Začal jsem vědomě fungovat jako kanál informací ze Zdroje. Díky intenzivní práci na sobě, studiu různých metod, jsem tuto hlubokou transformaci začal postupně integrovat, od základů proměnil svůj život. Čím dál častěji mě oslovovali lidé, abych je podpořil na jejich cestě. Přirozeně vidím do podstaty druhých a sdílím praktické vhledy, energetické léčení. Od roku 2017 poskytuji vedení formou konzultací na míru profesionálně. Od té doby jsem inspiroval již nespočet lidí k nalezení vlastní cesty a realizaci poslání duše.

- Certifikovaný Transformativní Kouč
- Brain-based Coach Certified
- Certifikovaný praktikující metody ThetaHealing
- Průvodce Human design a Gene keys
- Facilitátor rodinných a systemických konstelací
- aj.