OTEVÍRÁM ZASVĚCENÍ DO MISTROVSKÉHO STUPNĚ REIKI

Inzerát z rubriky Různé. Pro návrat na výpis inzerce klikněte tady.
27.1.2013, Neděle, 18:15

OTEVÍRÁM ZASVĚCENÍ DO MISTROVSKÉHO STUPNĚ REIKI
Zdravím Vás láskou a vítám Vás na této vlně léčivé energie, která je jisto jistě dobrou cestou. Otevírám zde zasvěcení do Mistrovského stupně pro ty, kteří vnímají, že jsou připraveni.

Důležité je chtít konat lásku a dobro a být ukázněn na své cestě a být přínosem pro sebe a ostatní.

Samozřejmě stále běží i zasvěcení do stupňu 1 a 2 . Kdo cítí, že chce vstoupit na tuto cestu Reiki, která není duchovní cestou, ale velice dobrou průpravou na ni. Mnohé se Vám otevře. Však toto zasvěcení musí být předáno správně a se skutečnými symboly a čistotou. Nikdy se nenechte zasvěcovat dálkově, je to nesmysl a k ničemu to není!!!!

Proč je třeba dokončit a uzavřít celé Reiki.

Dostáváte Mistrovský stupeň, který Vás opravňuje zasvěcovat. Však věřte, že to chvíli potrvá, než se odvážíte, protože postup je celkem náročný a je třeba ho vykonat správně. Ale nebojte, není zase tak těžký, jen to vyžaduje preciznost a vaši lásku. Pak je to správné.

Mistrovský symbol, který dostanete, uzavírá celek Reiki a plně se ukotví v energetickém poli a také plně v nevědomí a navazuje vztah mezi všemi symboly, aby jste mohli zasvěcovat. Tento symbol je tedy plně magický a má i tyto účinky a používáte ho jen sami na sobě.

Toto zasvěcení do Mistrovského stupně přináší hluboký osobní růst na všech úrovních bytí. Další vysvětlení a práce s tímto symbolem je individuálně vysvětlen.
Reiki je dobrý učitel a pomoc na duchovní cestě jak pro začátečníky tak pokročilé.

S živou láskou k Vám Tom

Odpověď na inzerát