Čtvrtek
29
února
Neděle
3
března

Z hlavy do srdce - moudrost lásky. Alchymie 4. čakry.

Ma Prem Sugandho
Jedinečný seminář s Ma Prem Sugandho, který ti umoží poodhalit, jak funguje tvoje "hlava" a zároveň po čem touží tvé srdce. A jak se tyto dva principy mohou dohodnout a vzájemně podporovat a respektovat.
*************************************************

--- NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE ---
  • Lektorka: Ma Prem Sugandho, zkušená OSHO terapeutka s více než 25 lety praxe na celém světě.
  • Datum a Čas: čtvrtek 29.února – neděle 3.března 2024, začátek ve čtvrtek večeří od 17h, konec v neděli obědem kolem 14h
  • Místo konání: Centrum Skalka
  • Jazyk: seminář je veden v angličtině s překladem do češtiny
  • Cena workshopu je 200 EUR při závazné rezervaci a zaplacení zálohy do 29. 1. 2024 je, později pak 220 EUR. Plus poplatek za ubytování a stravu ( 3 varianty podle typu ubytování viz níže - paltí se horově na místě při registraci)). 
  • Přihlašování - přes přihlašovací formulář NÍŽE. Tento přihlašovací formulář je autorizován pořadatelem. Přihláška odeslaná z této stránky je platná a bude bezpečně doručena pořadateli.
  • Pro závaznou registraci prosím zaplaťte zálohu 120 Eur na účet 2301856776/2010, IBAN:CZ6320100000002301856776 (účet Humangous, s.r.o., Severozápadní IV 390/53, 141 00 Praha – Záběhlice) !Doplatek ceny workshopu v Eurech dle aktuální měny při registraci 29. února 2024. 
Více o akci:
Možná znáte tuto situaci: naše HLAVA má často dobré a RACIONÁLNÍ DŮVODY pro rozhodnutí, které musíme přijmout. ALE zároveň nás BOLÍ SRDCE, když přemýšlíme o důsledcích, které toto rozhodnutí bude mít pro nás či pro okolí.

A tak se dostáváme k otázce „CO JE LÁSKA“? Znamená slovo láska stav, kdy slepě následujeme naše emocionální srdce? A je bezcitné řídit se racionálním rozumem?

Někteří z nás se možná naučili nechat dát prostor intelektu, aby tvořil důležitá rozhodnutí. Někteří z nás mohou udělat pravý opak, jen aby zažili tu svobodu protestovat.

ALE!
?! Co když je vymezení celého koncept intelektu a srdce jako dvou protikladných částí v nás příliš úzké?
?! Co když rozšíříme své vnitřní spektrum a NEBUDEME HLEDAT jen to SPRÁVNÉ A ŠPATNÉ?
?! Co když zjistíme, že MNOHO NAŠICH OBAV SI TVOŘÍME SAMI?

Během workshopu se chceme (znovu) spojit s mnoha kvalitami našeho srdce plného dobrodružství. Použijeme dobře známe meditace určené „srdci“ a budeme sdílet kvality svého srdce různými způsoby, jako je tanec, malování, naslouchání srdcem a mluvení srdcem … nevyhnutelně objevíme některé poklady duchovního srdce, poklady, které každý občas drží uvnitř. Je osvěžující a zároveň uvolňující znovu objevit, kolik kvalit má ve skutečnosti naše srdce, a tak si připomenout jeho jedinečnou moudrost.

-------------------------------
Workshop je veden V ANGLIČTINĚ s českým PŘEKLADEM.
-------------------------------

SEMINÁŘ VEDE:

Ma Prem Sugando, senior OSHO terapeutka s více než 25-letou zkušeností s vedením seminářů po celém světě, zejména v Evropě, Asii a na Blízkém východě.Vychází z univerzitního vzdělání v psychologii, sociologii a pedagogice, k němuž přidává své zkušenosti z meditací, Reiki, Alchymie čaker (Chakra Alchemy), Neo-Reichiánské práce s dechem (Neo-Reichian Pulsation), hypnózy, NLP, Sexuálního odpodmiňování (Sexual Deconditioning), Osvobození dítěte (Childhood Deconditioning) a Primární práce (Primal-based therapy).


********** ORGANIZAČNÍ INFORMACE *********
Cena workshopu je 200 EUR při závazné rezervaci a zaplacení zálohy do 29. 1. 2024 je, později pak 220 EUR. Plus poplatek za ubytování a stravu ( 3 varianty podle typu ubytování.

******Ubytování a strava******

K dispozici jsou 3 typy ubytování
- nový dům (pokojíky v nově zrekonstruovaném domě, sociální zařízení na chodbě v patrech)
- hlavní dům (pokojíky v hlavním domě, sociální zařízení na chodbě v patrech)
- velká meditační místnost (s vlastním spacákem)

Strava je veganská a vegetariánská:
- veganská snídaně plus vajíčka a sýry
- oběd
- dopolední svačina (ovoce)
- odpolední svačina (dezert bez cukru)
- večeře

Cena ubytování a stravy není zahrnuta do ceny semináře.
----------------------------------------------------------------------
Nový dům a strava: 4 365 Kč
Hlavní dům a strava: 4 275 Kč
Velká meditační místnost a strava: 3 675 Kč

Poplatek za ubytování a stravu se vybírá na místě v CZK v den registrace 29.2.2024. Ceny za stravu a ubytování výše jsou orientační, mohou se změnit dle počtu přihlášených účastníků.

Začátek programu je ve čtvrtek 29. února 2024 ve 20:00. Dorazte prosím včas nejpozději v 19:00, abyste se mohli před programem ubytovat a navečeřet. Registrace bude probíhat od 18:30 – 20:00. Semináře končí obědem v neděli 3. března 2024 kolem 14:00.

PŘIHLÁŠKA
Přes přihlašovací formulář NÍŽE. Tento přihlašovací formulář je autorizován pořadatelem. Přihláška odeslaná z této stránky je platná a bude bezpečně doručena pořadateli.


Pro závaznou registraci prosím zaplaťte zálohu 120 Eur na účet 2301856776/2010, IBAN:CZ6320100000002301856776 (účet Humangous, s.r.o., Severozápadní IV 390/53, 141 00 Praha – Záběhlice). ! Doplatek ceny workshopu v Eurech dle aktuální měny při registraci 29. února 2024. Děkujeme za pochopení.

Registrací na tento workshop souhlasíte s následujícími STORNO podmínkami:
- do 3 týdnů před workshopem: zrušení je bezplatné
- mezi 3 a 1 týdnem před workshopem: storno poplatek je 1400 Kč
- mezi 1 týdnem a 3 dny před workshopem: storno poplatek činí 30% ceny workshopu, pokud nenaleznete náhradu, kterou vedoucí workshopu odsouhlasí
- 3 dny před workshopem: storno poplatek činí 50% z ceny workshopu, pokud nenajdete náhradu, kterou vedoucí workshopu odsouhlasí
- zrušení v den workshopu nebo během workshopu: Vaše platba nebude vrácena.
Platba za zrušení bude provedena bankovním převodem. (Nebo kreditní kartou s dodatečným 3-5% poplatkem.)


Pro případné dotazy použijte prosím formulář dotaz pořadateli.
**************************************************************************
Ve videu Sugandho mluví o srdci
https://youtu.be/0UVVZTcHMMg
Přihlaste se přímo zde

Po obdržení přihlášky Vám pošleme potvrzení emailem
Ma Prem Sugandho

Do akce ještě 4 dny
Cena: 220 EURO. V ceně není zahrnuto ubytování a strava.
Lektor: Ma Prem Sugandho
Místo konání:
Skalka 22
Skalka 22 - Místo pro meditaci, oslavu, tanec, vnitřní transformaci, cestu k sobě...
Centrum Skalka 22 se nachází v malebném Máchově kraji na konci vesnice Skalka u Doks.
Pořadatel:
Semináře a výcviky Ma Prem Sugandho v České republice. Práce s čakrami, léčení traumat z dětství, energetické poradenství podle Osha.

Sugandho o svém životě a vizi
Vyrostla v malé vesnici v Německu v době dozvuků 60. let. Byla to vzrušující doba. I když mé nejbližší okolí bylo velice konzervativ…

Kontakt: Bára Lalitya Polívková
Tel.: 739 374 258