Tým Letacek.cz - Magdaléna JP a Nishkam

Vítáme vás všechny na Letacek.cz. Na platformě pro osobní růst a tranformaci pro ČR. Nejsou to jen webové stránky, ale také aktivity na různých sociálních sítích a možnost dostávat pravidelný e-mailing s tipy, slevami, speciálními příležitostmi, když se tady na webu registrujete.

Za naše POSLÁNÍ pokládáme vytvoření inspirujícího propojujícího prostoru, který je pro uživatele přehledný a pomáhá se zorientovat v rozsáhlé nabídce příležitostí osobního rozvoje na všech úrovních a v různých oblastech. Chceme využít veškeré možnosti, které nám dávají moderní technologie a svět komunikací, abychom donesli zprávy o skvělých akcích na všechna místa, kde jsou přítomní zájemci o osobní růst.

Na s-platformě pro sebe najdete:
🌺 ten správný kurz, seminář
🌺 toho správného terapeuta/terapeutku
🌺 maséra/masérku
🌺 kouče/koučku
🌺 objevíte nové příležitosti v oblastech, ve kterých se chcete zlepšit - např. práce s tělem, s emocemi, kurzy komunikace, práce s traumatem apod.
🌺 přečtete zajímavý článek
🌺 a další

PRO POŘADATELE AKCÍ a všechny, KDO NABÍZEJÍ nějakou individuální práci (jako jsou například terapie, masáže, koučing, individuální hodiny zpěvu, rétoriky, řemeslné dovednosti atd.) je s-platforma místem, kde mohou dát vědět o sobě a své práci. Registrace a základní propagace je pro všechny ZDARMA.

NÁVŠTĚVNÍK a uživatel s-platformy (teď jsou to Letacek.cz a Inspiracia.sk) má možnost:
🌸 pohodlně vyhledávat v nabídce různých kurzů, seminářů, výcviků nebo tréninků podle klíčového slova
🌸 získat přehled o pořadatelích
🌸 vybrat pro sebe tu správnou nabídku individuální práce např. toho pravého maséra/masérku, školitele/školitelku, terapeuta/terapeutku, kouče/koučku, průvodce/průvodkyni v různých oblastech osobního růstu
🌸 umístit osobní inzerát na různá témata, případně najít nabídku pronájmu, tipy na zajímavé prohkty, info o prodeji zajímavých produktů a podobně
🌸 přidat doporučení a podpořit tak svého oblíbeného lektora, organizátora
🌸 nabízet své služby v rámci placené reklamy

Přidejte se k nám i na Facebooku! https://www.facebook.com/letacek

Těšíme se na vás <3

Magdaléna a Nishkam

Akce Tým Letacek.cz - Magdaléna JP a Nishkam

Magdaléna JP a Nishkam ~Online
Znáte Tým Letacek.cz - Magdaléna JP a Nishkam? Přihlaste se a přidejte své doporučení.