Výcviky.cz - psychoterapeutické výcviky, kurzy a semináře

Kurzy z oblasti psychoterapie, především body-psychoterapie (psychoterapie zaměřené na tělo), včetně psychoterapeutického výcviku, určené nejen pomáhajícím profesím, ale všem zájemcům o osobní seberozvoj.

Akce mají přidělené kredity pro další vzdělávání nelékařských zdravotnických profesí (psychologové, zdrav. sestry, fyzioterapeuti a další).

Dále pořádáme kurzy pro duly i rodiče ohledně péče o dítě a miminko s názvem Alpha nursing. Citlivá poporodní péče Alpha nursing je inovativní pohled norské psychoterapeutky Mony Lisy Boyesen na péči o novororozence. Autorka vychází z vývojové psychologie a svých pozorování. Je to o důležitosti vstupování novorozenců do svého vnitřního světa pro jejich zdravý psychický vývoj a jak tyto okamžiky poznat a jak jim z neznalosti nebránit. Jak doplnit to, co případně neproběhlo po narození optimálně – vhodná cvičení a hry. A také, jak toto vše souvisí s vývojem schiozoidní a orální problematiky, se kterou se setkáváme u dospělých klientů v psychoterapii.

Kurzy Alpha nursingu jsou určeny pro všechny se zájmem o tuto problematiku (rodiče, duly, psychoterapeuti, specialisté na poporodní péči atd.)
Tel.: 608 888 867

Akce Výcviky.cz - psychoterapeutické výcviky, kurzy a semináře

Honza Nejedlý Praha
Jan Nejedlý Praha

Máte dobré zkušenosti s akcemi Výcviky.cz - psychoterapeutické výcviky, kurzy a semináře? Podělte se!