Výcviky.cz - psychoterapeutické výcviky, kurzy a semináře

Kurzy z oblasti psychoterapie, především body-psychoterapie (psychoterapie zaměřené na tělo), včetně psychoterapeutického výcviku, určené nejen pomáhajícím profesím, ale všem zájemcům o osobní seberozvoj.

Akce mají přidělené kredity pro další vzdělávání nelékařských zdravotnických profesí (psychologové, zdrav. sestry, fyzioterapeuti a další).

Dále pořádáme kurzy pro duly i rodiče ohledně péče o dítě a miminko s názvem Alpha nursing. Citlivá poporodní péče Alpha nursing je inovativní pohled norské psychoterapeutky Mony Lisy Boyesen na péči o novororozence. Autorka vychází z vývojové psychologie a svých pozorování. Je to o důležitosti vstupování novorozenců do svého vnitřního světa pro jejich zdravý psychický vývoj a jak tyto okamžiky poznat a jak jim z neznalosti nebránit. Jak doplnit to, co případně neproběhlo po narození optimálně – vhodná cvičení a hry. A také, jak toto vše souvisí s vývojem schiozoidní a orální problematiky, se kterou se setkáváme u dospělých klientů v psychoterapii.

Kurzy Alpha nursingu jsou určeny pro všechny se zájmem o tuto problematiku (rodiče, duly, psychoterapeuti, specialisté na poporodní péči atd.)
Tel.: 608 888 867

Akce Výcviky.cz - psychoterapeutické výcviky, kurzy a semináře

Mona Lisa Boyesen Jižní Morava
RNDr. Květa Palusková Praha
Honza Nejedlý Praha
RNDr. Květa Palusková Praha
Mona Lisa Boyesen Praha
Honza Nejedlý Praha
Mona Lisa Boyesen Jižní Morava

Máte dobré zkušenosti s akcemi Výcviky.cz - psychoterapeutické výcviky, kurzy a semináře? Podělte se!