Lucie Navaro

Vítejte!

Jsem LUCIE NAVARO, konzultantka osobního rozvoje, průvodkyně systemickými konstelacemi a zakladatelka nadačního fondu HOLD UP.

⭐️ Narodila jsem se v severních Čechách, žila a studovala také ve Francii. Jako čerstvá absolventka jsem se s nadšením pustila do dovozu francouzských vín do Čech.

⭐️ NDE (zážitek blízké smrti) před 20 lety přišel jako blesk z čistého nebe a otevřel mě nové realitě. Začala jsem se intenzívně věnovat seberozvoji, zejména ESENCI ŽENSTVÍ. Po letech studia, zkoumání a sdílení jsem vytvořila vlastní koncept - FEMINIUM.

⭐️ Mezitím jsem opustila partnera i vinný business. Začala jsem spolupracovat na různých zajímavých projektech jako konzultantka KREATIVNÍHO BUSINESS DEVELOPMENTU a v oblasti Branding & Komunikace.

⭐️ Dramatická autonehoda v r. 2008 jako další životní zvrat mi pomohla odhalit osobní POSLÁNÍ - podporovat matky vážně nemocných hospitalizovaných dětí programem terapií, masáží, pohybových a tvůrčích aktivit.

⭐️ Konečně, díky CAMINO de Santiago v r. 2019 jsem našla odvahu založit nadační fond a s vášní začít naplňovat své poslání.

⭐️ 2021 - rozhodla jsme se následovat svou ŠŤASTNOU HVĚZDU - a zvu Vás, abyste se ke mně přidali na dobrodružné cestě!

Více o tom, co Vám nabízím, zjistíte tu:
https://linktr.ee/LucieNavaro

Akce Lucie Navaro

Nenalezen žádný záznam

Individuální konzultace Lucie Navaro

Lucie NAVARO - autorka konceptu ŽENY & MUŽI 3.0

Vítejte na mém profilu :) Zajímá Vás harmonie ŽENSKÉHO & MUŽSKÉHO PRINCIPU? Více, než 20 let je toto téma mou vášní. Zkoumám jej i prožívám - osobně i profesně. Jsem konzultantkou osobního &…
 —
Poslední aktualizace: 27.2.2024
Znáte Lucie Navaro? Přihlaste se a přidejte své doporučení.