Lucie Navarová

Vítejte!

Jmenuji se LUCIE NAVAROVÁ a jsem konzultantkou osobního rozvoje, průvodkyní systemických konstelací a zakladatelkou nadačního fondu HOLD UP.

⭐️ Narodila jsem se v severních Čechách, žila a studovala také ve Francii. Jako čerstvá absolventka jsem se s nadšením pustila do dovozu francouzských vín do Čech.

⭐️ NDE (zážitek blízké smrti) před 20 lety přišel jako blesk z čistého nebe a otevřel mě nové realitě. Začala jsem se intenzívně věnovat seberozvoji, zejména ESENCI ŽENSTVÍ. Po letech studia, zkoumání a sdílení jsem vytvořila vlastní koncept - FEMINIUM.

⭐️ Mezitím jsem opustila partnera i vinný business. Začala jsem spolupracovat na různých zajímavých projektech jako konzultantka KREATIVNÍHO BUSINESS DEVELOPMENTU a v oblasti Branding & Komunikace.

⭐️ Dramatická autonehoda v r. 2008 jako další životní zvrat mi pomohla odhalit osobní POSLÁNÍ - podporovat matky vážně nemocných hospitalizovaných dětí programem terapií, masáží, pohybových a tvůrčích aktivit.

⭐️ Konečně, díky CAMINO de Santiago v r. 2019 jsem našla odvahu založit nadační fond a s vášní začít naplňovat své poslání.

⭐️ 2021 - rozhodla jsme se následovat svou ŠŤASTNOU HVĚZDU - a zvu Vás, abyste se ke mně přidali na dobrodružné cestě!

Více o tom, co Vám nabízím, zjistíte tu:
https://www.youtube.com/channel/UCtg8d2Onjf8LpoZemNY1mLA
Tel.: 776 277 299

Akce Lucie Navarová

Lucie Navarová ~Online

Níže uvedené akce proběhly v minulosti:

Lucie Navarová Praha
Lucie Navarová Praha
Lucie Navarová Praha
Lucie Navarová ~Online
Lucie Navarová, Dagmar Jachková ~Místo upřesníme
Lucie Navarová Praha
Lucie Navarová & Dagmar Jachková ~Místo upřesníme
Lucie Navarová ~Online
Lucie Navarová ~Online
Lucie Navarová Praha

Máte dobré zkušenosti s akcemi Lucie Navarová? Podělte se!