Neděle
18
srpna
Neděle
25
srpna

Výcvik v energetickém čtení a poradenství - I. modul - Anatomie čaker

Ma Prem Sugandho

Jedinečný trénink s Ma Prem Sugandho, který může totálně změnit váš přístup k řešení životních problémů.
 

🔷 NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE

Lektorka: Ma Prem Sugandho, zkušená OSHO terapeutka s více než 25 lety praxe na celém světě.
Datum a Čas: příjezd neděle večer 18.7.  – neděle 25.srpna 2024 14 h. 
Místo konání: Centrum Skalka, Liberecko
Jazyk: seminář je veden v angličtině s překladem do češtiny
Cena : 460 Euro + poplatek za ubytování a stravu. Více informací níže.
 

🔷 Více o výcviku a 1. modulu

Výcvik Energetického Čtení & Poradenství je 3 – modulový certifikovaný výcvik. Jeho první část Anatomie čaker je vhodná také jako úvodní seminář pro všechny, kdo se chtějí seznámit se 7-čakrovým energetickým systémem.

Na rozdíl od seminářů Alchymie čaker a Primární práce obsahuje tento výcvik kromě zkušenostního základu také teoretický výklad a nácvik dovedností ve čtení energie a energetického poradenství při práci s druhými lidmi.

Energetické Čtení & Poradenství můžou totálně změnit váš přístup k řešení  životních problémů.
Tato metoda není analýzou, ani není založená na osobním pocitu nebo naučených vědomostech. V tomto tréninku se naučíte spoléhat se na kvality meditace, láskyplného přijímání, stejně jako na kvality jasnosti a vědomí, které se stanou vašimi hlavními nástroji při práci s klientem. Naučíte se diagnostikovat čakrový systém a jasně vnímat různými smysly, co se v něm děje. Naučíte se facilitovat transformaci a povzbudit další jednotlivce v jejich osobním růstu.

Nástroje, které během tréninku získáte, můžete rozvíjet, zdokonalovat a zkoumat jak ve svém osobním procesu, tak i v další práci s klienty – buď jako kvalifikovaní Čtenáři energie nebo Energetičtí poradci, případně v rámci jiných systémů, které používáte při práci s lidmi.

Sugandho vyvinula tento trénink společně s britským sanjásinem Sarovarou během jejich vzájemné spolupráce v Oshově mezinárodním meditačním středisku v indické Púně.

Modul 1 – Anatomie čaker

První modul nabízí možnost přehledného a hlubokého pochopení 7- čakrového systému. Je základem pro následující modul zaměřený na Energetické Čtení. Je vhodný i jako samostatný seminář pro všechny, kdo se chtějí seznámit s čakrovou mapou. V prvním modulu tréninku se naučíte vše o mapě a anatomii čaker, jejich vzájemném vztahu, které čakry jsou mužské a které ženské, jaké je zdravé vyjádření  jednotlivých čaker, a jaké kompenzující projevy mohou nastat, když je narušeno přirozené proudění energie.

První modul nabízí zkušenostní prostor i teoretický výklad ke kompletnímu zmapování vašeho čakrového systému. Prohloubení citlivosti a důvěrného vztahu s vašimi  vlastními čakrami z nich učiní vaši vnitřní skutečnost, podobně jako když jste se jako dítě učili jezdit na kole nebo když jste se naučili plavat a místo obdivování ostatních jste si užívali tu radost z plavání či ježdění sami.
 

🔷 PRAKTICKÉ INFORMACE - SOUHRN

Kdy
Začátek programu je 19. 8. 2024, příjezd neděle večer
Konec semináře je 25. 8. 2024 14 h

 

🔷 CENA, PŘIHLÁŠKA A STORNO PODMÍNKY

Cena: 460 EUR + poplatek za ubytování a stravu. Pokud si předplatíte všechny tři moduly ECT výcviku, budete mít zvýhodněnou cenu. Její výši co nejdříve zveřejníme.  Více informací níže.

Přihláška je platná:

1. vyplněním a zasláním přihlášky - formulář níže. Zasláním přihlášky souhlasíte se storno podmínkami. Podmínky můžete přečíst před odesláním přihlášky na přihlašovacím formuláři.
2. zaplacením zálohy 180 Euro převodem na účet 2301856776/2010, IBAN:CZ6320100000002301856776.

JAK PLATIT? 

  1. Platba zálohy v EURECH: Pro závaznou registraci prosím převeďte na účet Humangous, s.r.o., Severozápadní IV 390/53, 141 00 Praha – Záběhlice, číslo účtu: 2301856776/2010, IBAN:CZ6320100000002301856776 zálohu ve výši 180 EUR.
  2. Doplatek celkové ceny bude v EURECH. Předem díky za pochopení. Doplatek budeme vybírat při registraci první den workshopu 19. 8. 2024, kam s sebou prosím přivezete doplatek v EURECH.


UBYTOVÁNÍ A JÍDLO - Cena není zahrnuta do ceny semináře.

Cena obsahuje: 

  • pronájem velké meditační místnosti, ve které probíhá workshop,
  • cena ubytování – k dispozici jsou 3 typy ubytování: Nový dům (pokojíky v nově zrekonstruovaném domě, sociální zařízení na chodbě v patrech), nebo hlavní dům (pokojíky v hlavním domě, sociální zařízení na chodbě v patrech) či velká meditační místnost (s vlastním spacákem),
  • cena za stravu v průběhu workshopu. Strava je veganská a vegetariánská – veganská snídaně plus vajíčka a sýry, oběd, dopolední svačina (ovoce), odpolední svačina (dezert bez cukru), večeře, čaj.

Finální cena ubytování a stravy se určuje v den konání workshopu, jelikož závisí na počtu účastníku, děkujeme za pochopení. Níže máte rozmezí, ve kterém se ceny budou pohybovat, abyste si udělali představu.

Součástí ceny je i nocleh den před workshopem a ranní snídaně.

Nový dům:                      8650 – 9200 Kč,-/osoba

Hlavní dům:                   8400 – 9000 Kč,-/osoba

Velká meditárna:           7650 – 8000 Kč,-/osoba

Pokud budete mít zájem o jednolůžkový pokoj a bude to kapacitně možné, příplatek činí 1190 Kč za celý workshop.


SEMINÁŘ VEDE:

Ma Prem Sugando, senior OSHO terapeutka s více než 25-letou zkušeností s vedením seminářů po celém světě, zejména v Evropě, Asii a na Blízkém východě.Vychází z univerzitního vzdělání v psychologii, sociologii a pedagogice, k němuž přidává své zkušenosti z meditací, Reiki, Alchymie čaker (Chakra Alchemy), Neo-Reichiánské práce s dechem (Neo-Reichian Pulsation), hypnózy, NLP, Sexuálního odpodmiňování (Sexual Deconditioning), Osvobození dítěte (Childhood Deconditioning) a Primární práce (Primal-based therapy). 


**** PŘIHLÁŠKA ******
Přes přihlašovací formulář NÍŽE. Tento přihlašovací formulář je autorizován pořadatelem. Přihláška odeslaná z této stránky je platná a bude bezpečně doručena pořadateli.

Pro závaznou registraci prosím zaplaťte zálohu 180 Eur na účet 2301856776/2010, IBAN:CZ6320100000002301856776 (účet Humangous, s.r.o., Severozápadní IV 390/53, 141 00 Praha – Záběhlice). Doplatek ceny workshopu v Eurech dle aktuální měny při registraci. ZA stravu a bydlení také na místě v den registrace v Kč.
-------------------------------

**************************************************************************
Pro případné DOTAZY použijte prosím formulář dotaz pořadateli.
**************************************************************************

O energetickém čtení můžete přečíst víc v článku tady
https://www.jogadnes.cz/joga/od-meditace-ke-cteni-energii-s-ma-prem-sugandho-3026/
 
Přihlaste se přímo zde

Po obdržení přihlášky Vám pošleme potvrzení emailem
Ma Prem Sugandho

Do akce ještě 25 dnů
Cena: 460 EUR / modul. V ceně není zahrnuto ubytování a strava.
Lektor: Ma Prem Sugandho
Místo konání:
Skalka 22
Skalka 22 - Místo pro meditaci, oslavu, tanec, vnitřní transformaci, cestu k sobě...
Centrum Skalka 22 se nachází v malebném Máchově kraji na konci vesnice Skalka u Doks.
Pořadatel:
Semináře a výcviky Ma Prem Sugandho v České republice. Práce s čakrami, léčení traumat z dětství, energetické poradenství podle Osha.

Sugandho o svém životě a vizi
Vyrostla v malé vesnici v Německu v době dozvuků 60. let. Byla to vzrušující doba. I když mé nejbližší okolí bylo velice konzervativ…

Kontakt: Anand Prapati
Tel.: +420774920005