Nápověda

Jaké jsou výhody registrace na Letacek.cz

Registrací na Letacek.cz okamžitě získáváte několik výhod.
  • Můžete zcela zdarma vkládat pozvánky na akce, které pořádáte. Zájemci o osobní růst a transformaci je pak uvidí na našich stránkách, případně na našich stránkách sociálních sítí. 
  • Jestliže nabízíte individuální práci (např. děláte konzultace, koučink, masáže, terapie - jak osobně, tak on-line), můžete ji skrze Letáček propagovat. Jednoduše vše zadáte do speciálního formuláře a informace o Vaší práci hned letí do světa. Také zdarma.
  • Jednou měsíčně do mailu dostanete přehled nejnovějších článků, příležitostí na slevy, soutěže a další zajímavé tipy.
Kdybyste chtěli být více vidět, i to umíme. Za mírný poplatek :) Můžete:
  • zvýraznit vaše akce
  • zadat si reklamu
  • vytvořit inzerát na různá témata

Jak se přihlásím na akci?

Letacek.CZ je katalog akcí, kurzů, seminářů v oblasti osobního růstu, který obsahuje akce od mnoha pořadatelů z České republiky. Organizátoři těchto kurzů si vkládají na naše stránky své kurzy kdykoliv sami. U každého kurzu by měly být kontaktní informace na pořadatele, u některých z nich i přihlašovací formulář. Chcete-li se tedy přihlásit na nějaký kurz, najděte prosím stránku tohoto kurzu na našem portálu a klikněte tam na modré tlačítko "Chci se přihlásit nebo zjistit více informací". Získáte tak kontakní informace na pořadatele, které prosím použijte. 

Prosím, nepoužívejte kontaktní formulář provozovatele stránek Letacek.CZ pro přihlášení se na akci. My, jako provozovatelé stránek Letacek.CZ, pouze poskytujeme prostor pro umístění pozvánek. Nemáme 100% přehled o všech akcích, které jsou v našem katalogu a neručíme za správnost informací o kurzech zadaných jednotlivými pořadateli.
 

Nepřišel mi potvrzovací email. Co s tím?

Potvrzovací email občas spadne do spamu, např. u Gmailu je to velmi časté.
V případě, že jste při pokusu založit účet na Letacek.cz nedostali potvrzovací email, podívejte se do složky SPAM. Pokud ho ani tam nenajdete, napište nám na info@letacek.cz. Uveďte v něm jakou emailovou adresu jste zadávali při registraci a přibližně kdy. 

Nemůžu se přihlásit.

Většinou jde o jednu ze těchto možností:
  1. Uvádíte nesprávnou emailovou adresu. Zkontrolujte prosím, že jste se registrovali právě s tímto emailem a že nejsou překlepy. Možná ještě najděte ve svém archivu starý email z Letáčku pro potvrzení, kde uvidíte vaši registrační emailovou adresu. Zvlášť, když používáte několik emailů. Je možné, že jste se registroval/a jiným. 
  2. Vaše registrace nebyla dosud potvrzená. V tomto případě bude třeba dokončit registraci. Najděte potvrzovací email ve vaší emailové schránce a klikněte na odkaz uvedený v tomto mailu (pro potvrzení registrace). Pokud tento potvrzovací email nemůžete najít, zkontrolujte dodatečně složku SPAM. Občas to tam omylem spadne.
  3. Uvádíte nesprávné heslo. Doporučujeme požádat o změnu hesla a zaslání nového na této stránce. Po obdržení nového hesla byste se měli bez problémů přihlásit.
V případě, že nic z tohoto nepomohlo, napište nám na info@letacek.cz a požádejte o ověření. Nezapomeňte v emailu prosím uvést vaše jméno a emailovou adresu, na kterou byl vytvořen váš účet. Podle těchto informací vyhledáme váš účet a pomůžeme s přihlášením.