Nápověda

Rádi zveřejníme a zpropagujeme zajímavé osobní příběhy nebo popis metody osobního rozvoje. Můžeme se také domluvit na rozhovoru a osobním setkání.

Máme ale několik podmínek:
  • Téma článku má být osobní růst a všechno, co je s tím spojené, téma Letáčku.
  • Nemáme zájem o čisté PR články, jejichž jediným cílem je reklama a propagace. Takové články zpravidla nikoho nezajímají a návštěvnici je vnímají negativně. Chceme našim čtenářům nabízet kvalitní texty, které budou rádi sdílet se svými přáteli.
  • Požadujeme vysokou úroveň, kvalitu psaného textu. Sice děláme korektury, ale nechceme opravovat hrubé pravopisné chyby.
  • Článek má být exkluzivní pro Letacek, tzn. nesmí byt zveřejněn nikde jinde na internetu.
Jestli nemáte ujasněno, na jaké téma byste chtěli psát, ale máte zkušenosti, které "stojí za sdílení", ozvěte se také, s "definicí" tématu (názvu článku) Vám rádi pomůžeme.

Pokud máte zájem o PROPAGACI, jednodušší bude použít
Umíte-li psát kvalitní texty a máte nápad na zajímavý příběh, určitě se ozvěte na email info@letacek.cz. Pošlete osnovu článku nebo alespoň krátký popis. Budeme potřebovat fotografie nebo ilustrační obrázky. Skvělé by bylo také video. Jde sice o článek, ale vkládáme i multimediální obsah. Videa dokáží lépe zaujmout návštěvníky.

Skvělý článek rádi zveřejníme a pak zpropagujeme na sociálních sítích.
Po přihlášení se zde zobrazí další část nápovědy, zaměřené na aktivní uživatele
např. o zvýraznění akci, přihlašovacích formulářích, možnostech spolupráce atd.