Sebepoznání na Královéhradecku

V Královéhradeckém kraji se konají workshopy jógy, cvičení jógy různých stylů - power jóga, relaxační jóga, kundalini jóga, ranní jóga, jóga a meditace, hormonální jóga, pilates, semináře osobního rozvoje, cvičení Taiji a Qigongu, tvořivé kurzy, prožitkové kurzy, rodinné konstelace či meditace. V Hradci Králové, Jaroměři, Hořovicích, Broumově naleznete cvičení jógy, Vinjasa jogy, Ashtanga jógy, jóga pro zdravá záda, kurzy vaření, ženská setkávání či Taiji. Taiji a Qigong si také zacvičíte Týnci nad Orlicí a Náchodě.
Více v článku: Kam za osobním rozvojem v Královéhradeckém kraji 
Hledat: Dle lokality: Od:

Floresta | kolibřík
Cena: 500 kč

Floresta | Přijměte srdečné pozdravení a pozvánku k propojení s elementy v očistné potní chýši u příležitosti dušičkové vzpomínky na předky a zanoření se do podzimních zákoutí nitra. Setkání je otevřeno všem na cestě Sebezkoumání, která vede k rozpoznání jedinečné podstaty univerzálního vědomí. Všem, kteří se …
Cena: 300

Marcela Krčálová | Tento víkend je určen pouze pro ženy, které již kráčí Životem více než 50 let. Hodně toho viděly, prožily, ztratily i získaly. Dozrávají...Ale Život rozhodně nekončí! Slovy Jana Bílého: Jak se stát "šamankou" a ne důchodkyní :-)
Cena: 2500 Kč