Středa
27
listopadu
Neděle
1
prosince

Přechod od smrti ke zrození. Pro zkušené meditátory.

Ma Prem Sugandho
Transformační seminář s Ma Prem Sugandho, který ti umoží nahlédnout na tvůj život novým způsobem a pochopit programy a nastavení, se kterými ses narodil/a a také to, proč a jak ses narodil/a. Tento workshop můžete brát buď jako pokračování workshopu Osvobození dětství, který jste možná absolvovali, nebo naopak jako přípravu na Osvobození dětství. Workshop je pro muže i ženy, kteří již mají dílčí zkušenosti s tímto typem seberozvoje. Není vhodný pro těhotné ženy.

Rádi pojímáme „Zrození“ jako nový začátek a máme tendenci pojímat „Smrt“ pouze jako bolestivý konec. Ze spirituálního hlediska od sebe však zrození a smrt nemůžeme oddělit. Je to smrt, která nám otevírá dveře do dalšího života. A je to zrození, které nás vede k mnoha úmrtím v průběhu našich životů.

Tato práce je založena na pochopení, že „zrození“ a „smrt“ jsou hluboce propojeny a oba tyto momenty ovlivňují náš současný život. Do tohoto života nepřicházíme jen tak, náhodně. Přicházíme sem už s nějakým programem. Přicházíme se učit a dokončovat témata z minulosti.

Proto do toho procesu začleňuji naši předchozí smrt. Otázka, na kterou bych vás ráda upozornila, zní: Proč jsem si vybral(a) tyto životní podmínky?

Náš život začíná dlouho před narozením. Je tu například i způsob, jak nás naši rodiče počali… Byl jsem počat(a) s láskou? Jsem chtěné dítě? Co ode mně rodiče očekávali?

Co se stalo během matčina těhotenství? Byla moje matka v klidu a uvolněná, nebo tu byly věci, které ji obtěžovaly? Je vědecky potvrzeno, že všechno, co matka cítí, je přenášeno na dítě uvnitř lůna prostřednictvím nervového systému, svalů atd. Toto období je pro náš život nesmírně důležité, protože si na ně vědomě nepamatujeme. Vzpomínky jsou však uloženy v naší tělesné paměti, ke které máme přístup díky našemu fyzickému tělu.

Co se stalo během mého narození? Prožil(a) jsem nějaké porodní trauma? Pokud ano, jak ovlivňuje můj současný život?

A co se stalo v symbiotickém stavu po narození, prvních týdnech a měsících, kdy je dítě zcela závislé na matce? Rozuměla moje matka mým prvotním potřebám a dokázala je naplnit? Mohla být se mnou, nebo jí v tom bylo nějakým způsobem zabráněno?

Je pravda, že nemůžeme změnit to, co se s námi stalo v této rané fázi našeho života. Můžeme však přivést pozornost a lásku ke všem obtížím, které jsme tenkrát možná zažívali. A třeba pochopíme, jak nás mohou tyto obtíže ovlivnit. Máme také šanci začít korigovat vzorce nevědomého chování, které z našich časných traumat vyplývají. A možná se nám podaří nahradit přílišnou „kritiku sebe sama“ přijetím a láskou.

Metodami dýchání, transu a sdílením vytvoříme prostor a atmosféru, která nám dá šanci prožít a znovu se spojit s našimi vlastními zážitky týkajícími se smrti, zrození a časem mezi tím. Dá nám to příležitost uvidět náš život novýma očima.

Tento workshop je jedním ze dvou workshopů, které jsou zaměřeny na práci s primárními tématy. Oba se zabývají dvěma různými životními obdobími. Oba workshopy lze absolvovat v libovolném pořadí. Oba workshopy jsou samy o sobě kompletní.

Od „Smrti“ke „Zrození“ – Období před narozením až do prvních měsíců po narození.
Osvobození od dětství – Od batolecího období (1 – 2 roky) do konce základní školy

Jedná se o workshop pro muže a ženy.

Workshop je veden V ANGLIČTINĚ S českým PŘEKLADEM.

SEMINÁŘ VEDE:
Ma Prem Sugando, senior OSHO terapeutka s více než 25-letou zkušeností s vedením seminářů po celém světě, zejména v Evropě, Asii a na Blízkém východě.Vychází z univerzitního vzdělání v psychologii, sociologii a pedagogice, k němuž přidává své zkušenosti z meditací, Reiki, Alchymie čaker (Chakra Alchemy), Neo-Reichiánské práce s dechem (Neo-Reichian Pulsation), hypnózy, NLP, Sexuálního odpodmiňování (Sexual Deconditioning), Osvobození dítěte (Childhood Deconditioning) a Primární práce (Primal-based therapy).

ORGANIZAČNÍ INFORMACE

Cena workshopu :
340 EUR při závazné registraci do 21.10.2024, poté 350 EUR (záloha 7120 EURO) + poplatek za ubytování a stravu ( 3 varianty podle typu ubytování - bude upřesněno).

UBYTOVÁNÍ A STRAVA
- není zahrnuta do ceny semináře. Poplatek za ubytování a stravu se vybírá na místě v CZK v den registrace 27. listopadu 2024. Ceny jsou prozatím orientační (budou doplněny), mohou se změnit dle počtu přihlášených účastníků.

K dispozici jsou 3 typy UBYTOVÁNÍ:
* nový dům (pokojíky v nově zrekonstruovaném domě, sociální zařízení na chodbě v patrech)
* hlavní dům (pokojíky v hlavním domě, sociální zařízení na chodbě v patrech)
* velká meditační místnost (s vlastním spacákem)

STRAVA je veganská a vegetariánská:
* veganská snídaně plus vajíčka a sýry
* oběd
* dopolední svačina (ovoce)
* odpolední svačina (dezert bez cukru)
* večeře

Nový dům: bude upřesněno
Starý dům: bude upřesněno
Velká meditační místnost: bude upřesněno

Začátek programu je ve středu 27. listopadu 2024 ve 14h. Dorazte tak, abyste se mohli před programem ubytovat a naobědvat. Seminář ukončíme oběděm v neděli 1. prosince 2024 kolem 14:00.

ROZSAH PROGRAMU
Seminář je intenzivní a transformační. Den začíná obvykle v 7:00. Následuje snídaně a dopolední blok. Po obědě pokračujeme odpoledním programem, jehož součástí je krátká pauza na svačinu. Po večeři následuje večerní integrační program, který končí obvykle mezi 22. a 23. hodinou.

PŘIHLÁŠKA
Přes přihlašovací formulář NÍŽE. Tento přihlašovací formulář je autorizován pořadatelem. Přihláška odeslaná z této stránky je platná a bude bezpečně doručena pořadateli.

ZÁLOHA
Pro závaznou registraci prosím zaplaťte zálohu 120 Eur na účet 2301856776/2010, IBAN:CZ6320100000002301856776 (účet Humangous, s.r.o., Severozápadní IV 390/53, 141 00 Praha – Záběhlice). Doplatek ceny workshopu v Eurech dle aktuální měny při registraci 27. listopadu 2024. Děkujeme za pochopení.

STORNO PODMÍNKY
Registrací na tento workshop souhlasíte s následujícími storno podmínkami:
- do 3 týdnů před workshopem: zrušení je bezplatné
- mezi 3 a 1 týdnem před workshopem: storno poplatek je 1400 Kč
- mezi 1 týdnem a 3 dny před workshopem: storno poplatek činí 30% ceny workshopu, pokud nenaleznete náhradu, kterou vedoucí workshopu odsouhlasí
- 3 dny před workshopem: storno poplatek činí 50% z ceny workshopu, pokud nenajdete náhradu, kterou vedoucí workshopu odsouhlasí
- zrušení v den workshopu nebo během workshopu: Vaše platba nebude vrácena.
Platba za zrušení bude provedena bankovním převodem. (Nebo kreditní kartou s dodatečným 3-5% poplatkem.)

Pro případné dotazy použijte prosím formulář dotaz pořadateli.

 
Do akce ještě 5 měsíců 11 dnů
Cena: 350 EUR Sleva platí do 21.10.2024!
Cena včetně slevy: 340
Lektor: Ma Prem Sugandho
Místo konání:
Skalka 22
Skalka 22 - Místo pro meditaci, oslavu, tanec, vnitřní transformaci, cestu k sobě...
Centrum Skalka 22 se nachází v malebném Máchově kraji na konci vesnice Skalka u Doks.
Pořadatel:
Semináře a výcviky Ma Prem Sugandho v České republice. Práce s čakrami, léčení traumat z dětství, energetické poradenství podle Osha.

Sugandho o svém životě a vizi
Vyrostla v malé vesnici v Německu v době dozvuků 60. let. Byla to vzrušující doba. I když mé nejbližší okolí bylo velice konzervativ…

Kontakt: Bára Lalitya Polívková
Tel.: 739 374 258

Články

Meditace, upřesnění pojmu
Nishkam
"Meditace" je slovo, které se využívá v několika významech a tak velmi často způsobuje nedorozumění a nepřesnosti.
Co je a co není EZOTERIKA
Redakce Letacek a AI
"Ezoterika" (nebo esoterika) je slovo, které se často využívá nepřesně. Všiml jsem si nepřesnosti dvou druhů - buď se ezoterika používá pro něco ducho...
Petr Litvák. Kořeny lotosu #1 video-rozhovor.
Nishkam
Příprava tohoto rozhovoru trvala 3 roky. Konečně vám s radostí představujeme skvělého člověka a našeho kamaráda Petra Litváka. Muže z Havířova, který ...
Proces životní integrace - LIP
Mgr. Petra Pejchalová
Co je metoda LIP, kdo ji vytvořil, jak vypadá práce s LIP, co vše tato poměrně nová technika umí a další se dozvíte v článku od Petry Pejchalové. Dalš...
Plačící miminko může pomoci své matce řešit její minulost. Zkušenosti z terapie.
Lenka Lorien Kolárová
Vilma si představovala krásný porod, skutečnost však byla úplně jiná. Její malé miminko navíc po porodu neustále plakalo a nešlo utišit. Rozhodnutí mu...
“Necítím sama sebe” aneb kam může vést dětství s agresivním otcem. Zkušenosti z terapie.
Lenka Lorien Kolárová
Dnes dvacetiletá Jitka prožila traumatické dětství, které vedlo k mnoha pozdějším problémům. Terapeutické postupy spolu s důvěrou však udělaly v jejím...
Metoda TRE®. Uvolňování napětí, stresu a traumat z těla.
Mirek Sedlák
Co je metoda TRE®, kdo ji objevil, jak vypadá práce s TRE®, co vše tato poměrně neznámá technika umí a další se dozvíte v článku od Miroslava Sedláka....