Pátek
2
prosince
Neděle
4
prosince

Vnitřní dítě, zážitkový seminář

Mgr. Věra Kučerová
Podrobně na www.verakucerova.cz. Vnitřní dítě je naší přirozenou součástí. Je naším zdrojem vitality a síly. Je nezbytné pro náš růst. Přirozeně je doslova zázračné. Je vitální, dychtivé a otevřené. V důsledku zranění v dětství jsme ho ukryli pod vrstvu bolesti, studu a strachu, naučili jsme se vyhýbat svým pocitům a potřebám. Ukryli jsme ho do nevědomí a ono odtud ovládá náš život. Tehdy jednáme zkratově, reagujeme neadekvátně, máme opakující se problémy, zejména v situacích, kdy se cítíme odmítnuti nebo kritizováni. Ztotožňujeme se se svým zraněným Vnitřním dítětem aniž bychom si toho byli vědomi a ztrácíme kontakt s realitou přítomného okamžiku. Jsme nespokojeni sami se sebou. Žijeme jako závislí namísto svobodní.
Můžeme své Vnitřní dítě léčit. Potom pro nás život přestane být problémem, který je třeba řešit a stane se dobrodružstvím, které je radost žít!

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 4 měsíce 28 dnů
Cena: 2.800,- vč. obědů
Lektor: Mgr. Věra Kučerová
Místo konání:
Liberec, Josefinino údolí 103/13
Centrum osobního růstu Sedmikráska v Liberci u přehrady. V centru je možnost přespání v jednolůžkovém a dvoulůžkových pokojích.
Pořadatel:
Provázím jednotlivce a skupiny během našeho společného růstu od r. 1992. Nabízím individuální konzultace a zážitkové skupinové semináře. Prošla jsem intenzivními výcviky, např. International Network of Esoteric Healing, Rodinné konstelace a Pohyby Duše, NLP a Hypnóza podle M. Eriksona, Léčení energi…

Kontakt: Mgr. Věra Kučerová
Tel.: 732569011