Pátek
24
června
Neděle
26
června

Vnitřní žena a vnitřní muž, zážitkový seminář

Mgr. Věra Kučerová
Podrobně na www.verakucerova.cz. Potkáme se se svou Vnitřní ženou a Vnitřním mužem a budeme poznávat kým jsou, co potřebují, jaké mají sny, co cítí, jaké mají zdroje a schopnosti a jak je využívají (jaká je realita, nikoliv co si o tom myslíme). Budeme nacházet přirozenou rovnováhu mezi nimi, aby se mohli svobodně a rovnocenně projevovat. Nadřazenost jedné a podřízenost druhé strany je často zdrojem nevysvětlitelné nespokojenosti v životě. Budeme je učit žít v přítomném okamžiku. Přítomnost je klíčem k vyřešení obtíží mezi oběma. Budeme nalézat a uvolňovat vlastní schopnosti ve všech oblastech života (duchovní, vztahové, intimní, pracovní...)

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 5 měsíců 4 dny
Cena: 2.800,- vč. obědů
Lektor: Mgr. Věra Kučerová
Místo konání:
Liberec, Josefinino údolí 103/13
Centrum osobního růstu Sedmikráska v Liberci u přehrady. V centru je možnost přespání v jednolůžkovém a dvoulůžkových pokojích.
Pořadatel:
Provázím jednotlivce a skupiny během našeho společného růstu od r. 1992. Nabízím individuální konzultace a zážitkové skupinové semináře. Prošla jsem intenzivními výcviky, např. International Network of Esoteric Healing, Rodinné konstelace a Pohyby Duše, NLP a Hypnóza podle M. Eriksona, Léčení energi…

Kontakt: Mgr. Věra Kučerová
Tel.: 732569011