Pondělí
13
března
Neděle
2
dubna

Panchakarma – 14 denní nebo 3 týdenní očistný program v Indii (Himaláje - Rishikesh)

Lenka Lorien Kolárová - provází a zajišťuje překlad
Jedinečná možnost pročistit své tělo i mysl podle klasického áyurvédského očistného programu – Panchakarma - přímo v Indii v posvátném městě Rishikesh na úpatí Himalájí, kudy protéká Ganga a v tomto období je zde poměrně teplo. Panchakarma v Rishikeshi je místem, kde si člověk může odpočinout, načerpat nové síly a pozitivní energii a vnitřní klid.

Můžete si vybrat délku pobytu dle vašich možností a dovolené:
* 2 týdny od 13.3 – 26.3. 2023 za 1280 Euro
* 3 týdny od 13.3 – 2.4. 2023 za 1680 Euro

Za 1280/1680 Euro si užijete všechny áyurvédské procedury, skvělé vegetariánské jídlo, masáže a doprovodný program v české skupině s překladatelkou. Ubytování je také zahrnuto v ceně. Během pobytu se tým indických áyurvédských lékařů zaměří na očistu a omlazení vašeho těla a mysli.

V Rishikeshi, v místě, které je vstupní branou do Himalájí, strávíte očistné dny, ochutnáte pravou a skutečnou chuť áyurvédy. Rishikesh je znán jako kolébka jógy, té se také budete moci během retreatu věnovat. Řeka Ganga je zde ještě mladá a divoká a dere se ledově z horských úbočí Himalájí. Během tohoto retreatu budete praktikovat jógu a meditaci spolu s každodenními áyurvédskými procedurami pod dohledem lékaře. Zatímco áyurvéda se zabývá především zdravím těla a mysli, jóga se zabývá otázkami duševního zdraví. Jógová cvičení pomáhají svým preventivním a léčebným účinkem uvést hormony a metabolismus těla do přirozeného pořádku a rovnováhy.

Panchakarma je prastará praxe léčení, která vede jednotlivce cestou objevování, čištění a probuzení svých léčivých energií a smyslů. Metody léčby Panchakarma byly zaznamenány v tisíce let starých védských textech spolu s dalšími starověkými lékařskými naukami praktikovanými tradičně v Indii.

Tyto áyurvédské postupy, založené na principech udržování harmonie a rovnováhy v mysli, těle a duchu prostřednictvím správných návyků, jídla, bylinek a dýchacích technik, stále nacházejí v moderním světě význam.

Panchakarma a regenerační procedury jsou založeny na tradiční ajurvédské medicíně. Lékařské intervence byly velmi úspěšné při léčbě odbourávání stresu, vysokého krevního tlaku i mnoha akutních stavů, jako jsou deprese a metabolické syndromy a mnoho dalších patologií způsobených moderní civilizací.

*** Koukněte na FOTKY v ČLÁNKU o panchakarmě tady *** https://www.letacek.cz/blog/panchakarma-…

Během pobytu si můžete užít lekce jógy, meditace, výlety do hor, výlety k posvátné Ganze.

V CENĚ JE ZAHRNUTO:
- až 2hodiny áyurvédských procedur denně
- masáže
- čištění střev a žaludku
- odstraňování stresu ayurvedskými procedurami
- 60min jógy a 60 minut meditace denně
- byliny
- jídlo
- ubytování
- pravidelné konzultace s doktorem a
- doprava z letiště do centra

CENA NEZAHRNUJE LETENKU

Co dělat (volitelné)
* Výlety do horských vesnic
* Relax s výhledy na pláž
* Treking – výšlapy do hor
* Návštěvy meditačních jeskyní

CO TUTO AKCI ODLIŠUJE OD OSTATNÍCH
Retreat se uskuteční v kolébce áyurvédy v Indii. Budete mít možnost ochutnat Indii v její tradiční podobě, praktikovat jógu, poznat chrámy na řece Ganga a propojit se s Himalájemi. Výsledkem by mělo být zharmonizování těla a nabití vitalitou.

PŘIHLÁŠENÍ A DOTAZY
Přihlásit se můžete přímo tady přihlašovacím formulářem níže. Ve formuláři prosím vyberte délku Vašeho pobytu. Tento přihlašovací formulář je autorizován pořadatelem Lenka Lorien Kolárová. Přihláška odeslaná z této stránky je platná a bude bezpečně doručena pořadateli. Pro dotaz je také možné použít formulář. Rezervace je platná zaplacením rezervační zálohy.

STORNO POPLATKY:
- vrácení peněz (zálohy) při lockdownu nebo v případě vážné nemoci

Těšíme se na vás!
Přihlaste se přímo zde

Po obdržení přihlášky Vám pošleme potvrzení emailem
Lenka Lorien - uzdravující dotek

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 5 měsíců 12 dnů
Cena: 1280/14680 Euro plus letenka
Lektor: Lenka Lorien Kolárová - provází a zajišťuje překlad
Místo konání:
Indie - Himaláje - Rishikesh
Rishikesh je místo, které je vstupní branou do Himalájí. Je znám jako kolébka jógy. Řeka Ganga je zde ještě mladá a divoká a dere se ledově z horských úbočí Himalájí.
Pořadatel:
Terapeutka se zájmem o lidské tělo, tanec a o alternativní holistické terapie. Pracuje hlavně s kraniosakrální terapií a somatickým prožíváním, s lidmi různého věku a různých druhů zdravotních problémů od miminek po dospělé. *lecivydotek.cz *lenkalorien.com *lecenitraumatu.cz *healingtrauma.eu


Kontakt: Lendula
Tel.: 774323883