Centrum AVASA

Věnuji se poradenství osobního růstu a konzultacím seberozvoje. Mým posláním je přivádět lidi k sobě samému a pochopení jejich života. Aby více zvědomovali a rozvíjeli své nitro a tím zároveň pochopili, proč jsou tady.
 Pomoci životního koučinku řeším zejména osobní směřování, vztahové a konfliktní situace, strachy, deprese, psychosomatiku zdraví.
 Typologie osobnosti je další skvělou formou pro sebepoznávání. Dle data narození, jména a příjmení se můžete dostat blíže k sobě. Je vyjádřením výjimečnosti, naší individuální jedinečnosti.
 Vedu přednášky a semináře, kurzy, on-line webináře a školu osobního rozvoje „Poklady duše“.
 Mým oblíbeným workshopem je „Obraz vlastní duše“. Jedná se o terapeutickou sebepoznávací techniku - osobní mapu našeho vnitřního Já, kde odhalíme, co se skrývá ve vašem podvědomí a vyneseme na světlo.
 Mám ráda čísla a vytvořila jsem celodenní seminář „Život s Vyšším Já – 9 ctností v duchovní numerologii“.
 Nabízím pobyty seberozvoje a věnuji se taky Ženám- pomáhám rozvíjet jejich cítění, víru v sebe, sebelásku, úctu.. velkým podnětem a směrovkou k rozvoji ženskosti pro mě bylo i zjištění, že při narození jsem dostala rodné číslo muže.
 Do portfólie svých služeb jsem zařadila i psychohygienu pro firmy a organizuji „Dny zdraví“.
 Věnuji se také terapiím těla, pracuji s přírodními esenciálnímu oleji, které značně uvolňují nejen na úrovni fyzické ale jsou zároveň pro klienta i velkou psychickou oporou.
 Řeším problémy s vlasy – které jsou naší anténou nahoru a symbolizují vnitřní svobodu a to pomoci odborné analýzy pokožky hlavy mikrokamerou a přírodní cestou podle švýcarské ayurvédské receptůry.
 Publikuji články do alternativních časopisů pro zdraví a občas taky přednáším na pražských festivalech.
 Napsala jsem knihu Poklady duše – knihu pro tvůj osobní rozvoj. Zatím vyšla v elektronické podobě.
A kde mě najdete? Působím v Centru AVASA v Praze, Křižíková 308/19, centru pro podporu zdraví a osobnostní rozvoj (www.avasa.cz)

Akce Centrum AVASA

Níže uvedené akce proběhly v minulosti:

Mgr. Blanka Demčáková ~Online
Mgr. Blanka Demčáková Praha
Mgr. Blanka Demčáková ~Online
Mgr. Blanka Demčáková Praha
Mgr. Blanka Demčáková Praha
Mgr. Blanka Demčáková Praha
Mgr. Blanka Demčáková Praha

Individuální konzultace Centrum AVASA

Individuální práce Blanka Demčáková

Poradenství osobnostního růstu, životní koučink Typologie osobnosti Přednášky a semináře Psychosomatika jako cesta ke zdraví Hair Aktiv expert (řešení problémů s vlasy dle ayurvédského švýcarské…
 Cena za hodinu: od 900,00 Kč — do 1 500,00 Kč
Poslední aktualizace: 8.5.2020
Znáte Centrum AVASA? Přihlaste se a přidejte své doporučení.