Centrum AVASA

Věnuji se poradenství osobního růstu a konzultacím seberozvoje. Mým posláním je přivádět lidi k sobě samému a pochopení jejich života. Aby více zvědomovali a rozvíjeli své nitro a tím zároveň pochopili, proč jsou tady.
 Pomoci životního koučinku řeším zejména osobní směřování, vztahové a konfliktní situace, strachy, deprese, psychosomatiku zdraví.
 Typologie osobnosti je další skvělou formou pro sebepoznávání. Dle data narození, jména a příjmení se můžete dostat blíže k sobě. Je vyjádřením výjimečnosti, naší individuální jedinečnosti.
 Vedu přednášky a semináře, kurzy, on-line webináře a školu osobního rozvoje „Poklady duše“.
 Mým oblíbeným workshopem je „Obraz vlastní duše“. Jedná se o terapeutickou sebepoznávací techniku - osobní mapu našeho vnitřního Já, kde odhalíme, co se skrývá ve vašem podvědomí a vyneseme na světlo.
 Mám ráda čísla a vytvořila jsem celodenní seminář „Život s Vyšším Já – 9 ctností v duchovní numerologii“.
 Nabízím pobyty seberozvoje a věnuji se taky Ženám- pomáhám rozvíjet jejich cítění, víru v sebe, sebelásku, úctu.. velkým podnětem a směrovkou k rozvoji ženskosti pro mě bylo i zjištění, že při narození jsem dostala rodné číslo muže.
 Do portfólie svých služeb jsem zařadila i psychohygienu pro firmy a organizuji „Dny zdraví“.
 Věnuji se také terapiím těla, pracuji s přírodními esenciálnímu oleji, které značně uvolňují nejen na úrovni fyzické ale jsou zároveň pro klienta i velkou psychickou oporou.
 Řeším problémy s vlasy – které jsou naší anténou nahoru a symbolizují vnitřní svobodu a to pomoci odborné analýzy pokožky hlavy mikrokamerou a přírodní cestou podle švýcarské ayurvédské receptůry.
 Publikuji články do alternativních časopisů pro zdraví a občas taky přednáším na pražských festivalech.
 Napsala jsem knihu Poklady duše – knihu pro tvůj osobní rozvoj. Zatím vyšla v elektronické podobě.
A kde mě najdete? Působím v Centru AVASA v Praze, Křižíková 308/19, centru pro podporu zdraví a osobnostní rozvoj (www.avasa.cz)

Akce Centrum AVASA

Nenalezen žádný záznam

Individuální konzultace Centrum AVASA

Individuální práce Blanka Demčáková

Poradenství osobnostního růstu, životní koučink Typologie osobnosti Přednášky a semináře Psychosomatika jako cesta ke zdraví Hair Aktiv expert (řešení problémů s vlasy dle ayurvédského švýcarské…
 Cena za hodinu: od 900 — do 1 500
Poslední aktualizace: 27.2.2024
Znáte Centrum AVASA? Přihlaste se a přidejte své doporučení.