Markéta Fuková Ájurvédská terapeutka v Praze

Dobrý den,

jmenuji se Markéta Fuková a pracuji jako ájurvédská terapeutka. S ájurvédou jsem se poprvé seznámila před téměř dvaceti lety, kdy jsem začala hledat bylinnou léčbu své chronické nemoci – revmatoidní artritidy. V té době jsem se jako ájurvédská pacientka dostala k paní doktorce Martině Ziskové, pod jejímž vedením jsem v Ájurvédské gurukule o řadu let později vystudovala tříletý program ájurvédský terapeut.

Jako ájurvédská terapeutka provázím ženy i muže na jejich osobní cestě ke zdraví. Pravidelně se s klientem setkávám a společně hledáme řešení konkrétní fyzické či psychologické obtíže. Ať už se jedná o problémy jako je nespavost, únava, obezita, trávicí potíže, či fyzických nemoci na příklad artróza, revmatoidní artritida, se kterou mám osobní zkušenost, nebo alergie či atopický ekzém a na úrovni psychiky ku příkladu panické ataky nebo deprese.

Ájurvédská konzultace probíhá v nějkolika fázích, z nichž první začíná ještě před osobním setkáním. Před konzultací Klient odpovídá na soubor otázek, které zjišťují aktuální zdravotní stav, mapují dosavadní život a rodinnou historii. Samotná konzultace je rozdělena do tří částí. V první části pokládám klientovi doplňující otázky k informacím poskytnutým v dotazníku. Ve druhé části si přečtu klientův pulz a prohlédnu jazyk, oči a nehty, čímž získám mnoho cenných informací tak, aby byl obraz klientova života ucelenější. Ve třetí závěrečné části dávám klientovi obvykle 2 až 3 doporučení. Může se jednat o úpravu jídelníčku nebo životního stylu. Je-li třeba, doporučuji klientovi konkrétní bylinu či bylinou směs. Někdy můžou být nápomocné speciální ájurvédské terapie jako je abhyanga nebo marma čikitsa.

Oslovil-li Vás způsob mé práce, můžete si zarezervovat termín konzultace a já se těším na Vás a náš společný čas.

Akce Markéta Fuková Ájurvédská terapeutka v Praze

Níže uvedené akce proběhly v minulosti:

MUDr. Martina Ziska a Ing. Markéta Fuková ~Online

Individuální konzultace Markéta Fuková Ájurvédská terapeutka v Praze

Individuální ájurvédská konzultace a terapie Markéta Fuková

Dobrý den, provázím ženy i muže na jejich osobní cestě ke zdraví. Pravidelně se s klientem setkávám a společně hledáme řešení konkrétní fyzické či psychologické obtíže. Ať už se jedná o problémy j…
 Cena za hodinu: od 1 000 Kč
Poslední aktualizace: 27.2.2024
Znáte Markéta Fuková Ájurvédská terapeutka v Praze? Přihlaste se a přidejte své doporučení.