Erogenetic - Grace Wallem

Erogenetic - na zdroje orientovaný seberozvoj, psychologie a body-psychoterapie

Erogenetic nabízí porozumění fascinujícím životním procesům probíhajícím od prenatální fáze přes dětství po dospělost, pochopení propojení jednotlivých témat na úrovni těla, emocí, psychiky a spirituality a pomáhá objevit jejich skrytý potenciál. Vychází z učení S. Freuda, C. G. Junga, W. Reicha, R. D. Lainga, R. Steinera, a zakladatelky biodynamické psychologie a psychoterapie Gerdy Boyesen, jejichž teorie sjednocuje a pozvedá na novou úroveň.

Autorkou a lektorkou je G. Grace Wallem (Norsko)), senior psychoterapeutka a výcviková trenérka. Po studiích v Londýně se věnovala biodynamické psychoterapii v institutu své tety Gerdy Boyesen. Své znalosti, získané díky svým mediálním schopnostem, zkušenostem v psychologické a psychiatrické praxi, akupunktuře a psycho-kinesiologii, spojila koncem 80.let do systému Erogenetic.

Erogenetic umožňuje individuální terapii i práci se skupinou na víkendovém terapeutickém konstelačním semináři. Je to volný a hluboký proces pracující se základními stavebními kameny našeho života, otevírající cestu naší lásce, vášni a životnímu poslání. Využívají se prvky konstelací i emoce a tělové pocity, které se objeví v rezonanci s hudbou. Na semináři má každý svoji 2-3 hodiny dlouhou konstelaci podpořenou hudbou, kterou si sám vybere před seminářem. Hudba vytváří silné emoční a energetické pole a dovoluje nám jít velmi hluboko až k vrstvě naší primární osobnosti, kterou lektorka Grace nazývá “vnitřním zlatem”.

Akce Erogenetic - Grace Wallem

Gussie Grace Wallem Praha
Gussie Grace Wallem Liberecko
Gussie Grace Wallem Praha

Níže uvedené akce proběhly v minulosti:

Gussie Grace Wallem Jižní Morava
Znáte Erogenetic - Grace Wallem? Přihlaste se a přidejte své doporučení.