Pátek
28
února

Kurz Terapie v napojení na Zdroj

Andrea Bezděková
Pracujeme v přímém napojení na Zdroj. Tím, že uzdravíme vaše témata, ve vzorcích už nepokračujete (už tam není, co je předtím tvořilo) a dochází zároveň k odblokování, tj. zprůchodnění a očištění toku energie, navýšení vibrace, otevření se Světlu a postupnému propojení se svojí vnitřní podstatou, se svým vyšším Já a se Zdrojem. Otevírá se nám nádherná cesta vnitřního klidu a lehkosti bytí.

Když necháváme Zdroj prostoupit námi a svítit zevnitř, otevíráme se, viditelně a citelně se rozsvěcujeme a můžeme naplno prožívat nádheru svého zvětšujícího se vnitřního prostoru a hloubku napojení. A právě toto propojení způsobuje vnitřní aktivaci, energetický a duchovní růst. Je to jako když zaléváme semínko nádherným jemným výživným deštíkem. Energie Zdroje na nás působí doslovně jako tento světelný déšť. Můžete to tak pociťovat i vidět. Zažíváme svou pravou vnitřní božskou podstatu v hlubokém pochopení, že Zdroj není něco metaforického mimo nás.

Tento skokově transformační, terapeutický kurz je určen všem, kteří se chtějí propojit se svou pravou podstatou a se Zdrojem, naučit pracovat s touto nádhernou technikou a pomoci tak sobě, svému okolí, či klientům. V kurzu pracujeme individuálně a velmi citlivě. Absolventi obdrží certifikát.
Informace: https://sites.google.com/view/akasa-akasha/home/akce

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 8 dnů
Cena: 4500 Kč (z toho rezervační poplatek 1500 Kč)
Lektor: Andrea Bezděková
Místo konání:
Pořadatel: Andrea Bezděková
Andrea Bezděková - terapeutka, lektorka a průvodkyně vnitřní transformací, multidimenzionální Bytost v napojení na Akášu s aktivovanou rostlinou života, esencí Argentum Astrum.
(By Evžen Paulíček diagnostika Aury)

Provádím vás uzdravením vašich témat, propojením se svým vyšším Já, rozsvícením a…

Kontakt: