Pátek
28
února
Neděle
1
března

Kurz Terapie v napojení na Zdroj

Andrea Bezděková
Pracujeme v přímém napojení na Zdroj. Tím, že uzdravíme vaše témata, ve vzorcích už nepokračujete (už tam není, co je předtím tvořilo) a dochází zároveň k odblokování, tj. zprůchodnění a očištění toku energie, navýšení vibrace, otevření se Světlu a postupnému propojení se svojí vnitřní podstatou, se svým vyšším Já a se Zdrojem. Otevírá se nám nádherná cesta vnitřního klidu a lehkosti bytí.

Když necháváme Zdroj prostoupit námi a svítit zevnitř, otevíráme se, viditelně a citelně se rozsvěcujeme a můžeme naplno prožívat nádheru svého zvětšujícího se vnitřního prostoru a hloubku napojení. A právě toto propojení způsobuje vnitřní aktivaci, energetický a duchovní růst. Je to jako když zaléváme semínko nádherným jemným výživným deštíkem. Energie Zdroje na nás působí doslovně jako tento světelný déšť. Můžete to tak pociťovat i vidět. Zažíváme svou pravou vnitřní božskou podstatu v hlubokém pochopení, že Zdroj není něco metaforického mimo nás.

Tento skokově transformační, terapeutický kurz je určen všem, kteří se chtějí propojit se svou pravou podstatou a se Zdrojem, naučit pracovat s touto nádhernou technikou a pomoci tak sobě, svému okolí, či klientům. V kurzu pracujeme individuálně a velmi citlivě. Absolventi obdrží certifikát.
Informace: https://sites.google.com/view/akasa-akasha/home/akce

Vybrané akce:

1. – 31.10.2020, 31 dnů
Jemné doteky obrazů
KNIHOMIL - knihkupectví & kavárna
2. – 4.10.2020, 2 dny
HODÍME SE DO POHODY - relaxačně nabíjející víkend pro ženy s wellness na Vysočině
Penzion u Ševčíků, Moravská strana 613, 679 74 Olešnice
7.10.2020, 2 hodiny, 18:45 – 20:15
Vědomý a kreativní pohyb a tanec pro dospělé
Jablonec nad Nisou
10. – 18.10.2020, 9 dnů
Základní kurz Shiatsu
penzion Štědronín
17.10.2020, 7 hodin, 10:00 – 17:00
Rodinné konstelace - podzimní zklidnění
Rybalka
Cena: 4500 Kč (z toho rezervační poplatek 1500 Kč)
Lektor: Andrea Bezděková
Místo konání:
Pořadatel:
Andrea Bezděková - Lektorka a průvodkyně vnitřní transformací, multidimenzionální Bytost v napojení na Zdroj, matku Zemi a Akášu. V minulém roce tři a půl měsíce na Práně (s nejlepší možnou výživou bez fyzického jídla). Bytost s aktivovanou rostlinou života, hvězdným ohněm, esencí Argentum Astrum (B…

Kontakt: