Středa
14
června
Sobota
17
června

Osvobození se*uality. Alchymie 1.čakry.

Ma Prem Sugandho
Jaké to bylo být teenagerem? Co si pamatuji z doby, kdy jsem byl(a) v pubertě?

V bezpečném prostředí workshopu se znovu vrátíme do svého dospívání a budeme se učit porozumět našemu dospívajícímu já nově a jinak. Můžeme se naučit soucítit se svými „pubertálními“ pocity, zápasy a nedostatky. Můžeme znovu objevovat sebe sama tím, že sami na sebe pohlédneme nevinnýma očima. Můžeme prolomit ticho uvnitř a najít tak odvahu pokládat otázky, které jsme si v minulosti položit nemohli.

Jako dospělí se dnes, v tuto chvíli, na tomto semináři, můžeme učit od našeho dospívajícího já a vnést do našeho současného života více šťávy a odvahy ke vzpurnosti a dobrodružství.

Tato skupina je pro všechny! Dostanete prostor k experimentování, zvědavosti a k tomu, abyste se toho chtěli více dozvědět o tom, jaký vztah máte vy a vaše se*ualita. Můžete zde využít příležitost k se*uálnímu projevu, aniž byste ztratili zdravé hranice. Necháme přirozeně proudit se*uální energii a propojíme jí se sebeuvědomováním a meditací.

Protože dospívání je velmi ambivalentní životní etapou. Už nejsme dětmi, ale ještě nejsme dospělí. Rodiče a společnost, ba dokonce i my sami se považujeme za téměř dospělého/dospělou. A chceme, aby se s námi jednalo jako s dospělými, chceme, aby nás ostatní brali vážně, chceme expandovat a objevovat svět, chceme se vymanit z omezení dětství. Přesto si to vyžádá nějaký čas, abychom dorostli k tomuto novému stavu bytí. Je tolik věcí, které zažíváme poprvé.

* Vnímáme mnoho změn na svém těle.
* Jsme poháněni se*uálními návaly, se*ualita v nás proudí dnem i nocí.
* V mnoha situacích se cítíme nejistě, nicméně venku hrajeme „drsňáka/drsňačku, zatímco uvnitř nás vybuchuje sopka ambivalentních pocitů.
* Existuje mnoho očekávání zvenčí i zevnitř: Měl bych(a) vypadat se*y, ale ne příliš. Měl(a) bych vědět, co chci studovat… ale moje preference se mění každý den. Chci být populární v očích ostatních, ale pak jsem tak plachý/á…
* Děláme spoustu chyb a pak se cítíme špatně.
* Často nám něco uniká, protože jsme příliš stydliví, příliš pomalí nebo příliš nejistí na to, abychom zkoušeli nové věci.

Na workshopu budeme pracovat s těmito tématy.

Workshop je veden V ANGLIČTINĚ S českým PŘEKLADEM.

SEMINÁŘ VEDE:
Ma Prem Sugando, senior OSHO terapeutka s více než 25-letou zkušeností s vedením seminářů po celém světě, zejména v Evropě, Asii a na Blízkém východě.Vychází z univerzitního vzdělání v psychologii, sociologii a pedagogice, k němuž přidává své zkušenosti z meditací, Reiki, Alchymie čaker (Chakra Alchemy), Neo-Reichiánské práce s dechem (Neo-Reichian Pulsation), hypnózy, NLP, Sexuálního odpodmiňování (Sexual Deconditioning), Osvobození dítěte (Childhood Deconditioning) a Primární práce (Primal-based therapy).

ORGANIZAČNÍ INFORMACE
Cena workshopu : 330 EUR při závazné registraci do 19. května, poté 340 EUR (záloha předem 120 EURO) + poplatek za ubytování a stravu ( 3 varianty podle typu ubytování - viz níže)

Ubytování a strava
K dispozici jsou 3 typy ubytování
 • nový dům (pokojíky v nově zrekonstruovaném domě, sociální zařízení na chodbě v patrech)
 • hlavní dům (pokojíky v hlavním domě, sociální zařízení na chodbě v patrech)
 • velká meditační místnost (s vlastním spacákem)
Strava je veganská a vegetariánská:
 • veganská snídaně plus vajíčka a sýry
 • oběd
 • dopolední svačina (ovoce)
 • odpolední svačina (dezert bez cukru)
 • večeře
Cena ubytování a stravy není zahrnuta do ceny semináře.
 • Nový dům a strava: 5 440 Kč
 • Hlavní dům a strava: 5 320 Kč
 • Velká meditační místnost a strava: 4 560 Kč
Začátek programu je ve středu 14. června 2023 v 19:00. Dorazte tak, abyste se mohli před programem ubytovat a navečeřet. Registrace bude probíhat 17:30 – 19:00. Konec semináře je v neděli 18. června 2023 kolem 14:00.

Poplatek za ubytování a stravu se vybírá na místě v CZK v den registrace 14. června. Ceny za stravu a ubytování výše jsou orientační, mohou se změnit dle počtu přihlášených účastníků.

ROZSAH PROGRAMU
Seminář je intenzivní a transformační. Den začíná obvykle v 7:00. Následuje snídaně a dopolední blok. Po obědě pokračujeme odpoledním programem, jehož součástí je krátká pauza na svačinu. Po večeři následuje večerní integrační program, který končí obvykle mezi 22. a 23. hodinou.

PŘIHLÁŠKA
Přes přihlašovací formulář NÍŽE. Tento přihlašovací formulář je autorizován pořadatelem. Přihláška odeslaná z této stránky je platná a bude bezpečně doručena pořadateli.

Pro závaznou registraci prosím zaplaťte zálohu 120 Eur na účet 2301856776/2010, IBAN:CZ6320100000002301856776 (účet Humangous, s.r.o., Severozápadní IV 390/53, 141 00 Praha – Záběhlice). Doplatek ceny workshopu v Eurech dle aktuální měny při registraci 14.6.2023. Děkujeme za pochopení.

STORNO PODMÍNKY
Registrací na tento workshop souhlasíte s následujícími storno podmínkami:
- do 3 týdnů před workshopem: zrušení je bezplatné
- mezi 3 a 1 týdnem před workshopem: storno poplatek je 1400 Kč
- mezi 1 týdnem a 3 dny před workshopem: storno poplatek činí 30% ceny workshopu, pokud nenaleznete náhradu, kterou vedoucí workshopu odsouhlasí
- 3 dny před workshopem: storno poplatek činí 50% z ceny workshopu, pokud nenajdete náhradu, kterou vedoucí workshopu odsouhlasí
- zrušení v den workshopu nebo během workshopu: Vaše platba nebude vrácena.
Platba za zrušení bude provedena bankovním převodem. (Nebo kreditní kartou s dodatečným 3-5% poplatkem.)

Pro případné dotazy použijte prosím formulář dotaz pořadateli.
**************************************************************************
Ve videu níže najdete ukázku toho, jak Sugandho s účastníky pracuje. Sugandho o srdci.
 

Vybrané akce:

16. – 18.8.2024, 2 dny
Vnitřní žena a vnitřní muž, zážitkový seminář
Liberec, Josefinino údolí 106/13
27.11. – 1.12.2024, 5 dnů
Přechod od smrti ke zrození. Pro zkušené meditátory.
Skalka 22
15.8.2024, 4 hodiny, 18:00 – 22:00
Večerní konstelace
Maitrea - malý sál
23. – 25.8.2024, 3 dny
Letní víkendový pobyt
chalupa
1. – 9.9.2024, 9 dnů
PRAHA ALCHYMICKÁ & Sympozium nových technologií Brno
Dům u Osla v kolébce Praha, Galerie Staré radnice Brno
Cena: 340 EUR
Lektor: Ma Prem Sugandho
Místo konání:
Skalka 22
Skalka 22 - Místo pro meditaci, oslavu, tanec, vnitřní transformaci, cestu k sobě...
Centrum Skalka 22 se nachází v malebném Máchově kraji na konci vesnice Skalka u Doks.
Pořadatel:
Semináře a výcviky Ma Prem Sugandho v České republice. Práce s čakrami, léčení traumat z dětství, energetické poradenství podle Osha.

Sugandho o svém životě a vizi
Vyrostla v malé vesnici v Německu v době dozvuků 60. let. Byla to vzrušující doba. I když mé nejbližší okolí bylo velice konzervativ…

Kontakt: Bára Lalitya Polívková
Tel.: 739 374 258