Úterý
13
června
Neděle
18
června

Návrat k dospívání - osvobození sexuality.

Ma Prem Sugandho
Jaké to bylo být teenagerem? Co si pamatuji z doby, kdy jsem byl(a) v pubertě?

V bezpečném prostředí workshopu se znovu vrátíme do svého dospívání a budeme se učit porozumět našemu dospívajícímu já nově a jinak. Můžeme se naučit soucítit se svými „pubertálními“ pocity, zápasy a nedostatky. Můžeme znovu objevovat sebe sama tím, že sami na sebe pohlédneme nevinnýma očima. Můžeme prolomit ticho uvnitř a najít tak odvahu pokládat otázky, které jsme si v minulosti položit nemohli.

Jako dospělí se dnes, v tuto chvíli, na tomto semináři, můžeme učit od našeho dospívajícího já a vnést do našeho současného života více šťávy a odvahy ke vzpurnosti a dobrodružství.

Tato skupina je pro všechny! Dostanete prostor k experimentování, zvědavosti a k tomu, abyste se toho chtěli více dozvědět o tom, jaký vztah máte vy a vaše sexualita. Můžete zde využít příležitost k sexuálnímu projevu, aniž byste ztratili zdravé hranice. Necháme přirozeně proudit sexuální energii a propojíme jí se sebeuvědomováním a meditací.

Protože dospívání je velmi ambivalentní životní etapou.
Už nejsme dětmi, ale ještě nejsme dospělí. Rodiče a společnost, ba dokonce i my sami se považujeme za téměř dospělého/dospělou. A chceme, aby se s námi jednalo jako s dospělými, chceme, aby nás ostatní brali vážně, chceme expandovat a objevovat svět, chceme se vymanit z omezení dětství. Přesto si to vyžádá nějaký čas, abychom dorostli k tomuto novému stavu bytí. Je tolik věcí, které zažíváme poprvé.

* Vnímáme mnoho změn na svém těle.
* Jsme poháněni sexuálními návaly, sexualita v nás proudí dnem i nocí.
* V mnoha situacích se cítíme nejistě, nicméně venku hrajeme „drsňáka/drsňačku, zatímco uvnitř nás vybuchuje sopka ambivalentních pocitů.
* Existuje mnoho očekávání zvenčí i zevnitř: Měl bych(a) vypadat sexy, ale ne příliš. Měl(a) bych vědět, co chci studovat… ale moje preference se mění každý den. Chci být populární v očích ostatních, ale pak jsem tak plachý/á…
* Děláme spoustu chyb a pak se cítíme špatně.
* Často nám něco uniká, protože jsme příliš stydliví, příliš pomalí nebo příliš nejistí na to, abychom zkoušeli nové věci.

Na workshopu budeme pracovat s těmito tématy.

Workshop je veden V ANGLIČTINĚ S českým PŘEKLADEM.

SEMINÁŘ VEDE:
Ma Prem Sugando, senior OSHO terapeutka s více než 25-letou zkušeností s vedením seminářů po celém světě, zejména v Evropě, Asii a na Blízkém východě.Vychází z univerzitního vzdělání v psychologii, sociologii a pedagogice, k němuž přidává své zkušenosti z meditací, Reiki, Alchymie čaker (Chakra Alchemy), Neo-Reichiánské práce s dechem (Neo-Reichian Pulsation), hypnózy, NLP, Sexuálního odpodmiňování (Sexual Deconditioning), Osvobození dítěte (Childhood Deconditioning) a Primární práce (Primal-based therapy).

ORGANIZAČNÍ INFORMACE
Cena workshopu : 330 EUR při závazné registraci do 15. května, poté 400 EUR (záloha 74 EURO) + poplatek za ubytování a stravu ( 3 varianty podle typu ubytování - bude upřesněno)

Ubytování a strava

K dispozici jsou 3 typy ubytování

nový dům (pokojíky v nově zrekonstruovaném domě, sociální zařízení na chodbě v patrech)
hlavní dům (pokojíky v hlavním domě, sociální zařízení na chodbě v patrech)
velká meditační místnost (s vlastním spacákem)

Strava je veganská a vegetariánská:

veganská snídaně plus vajíčka a sýry
oběd
dopolední svačina (ovoce)
odpolední svačina (dezert bez cukru)
večeře

Cena ubytování a stravy není zahrnuta do ceny semináře.

Nový dům: bude upřesněno
Starý dům: bude upřesněno
Velká meditační místnost: bude upřesněno

Začátek programu je úterý 13. června 2023 v 19:00. Dorazte tak, abyste se mohli před programem ubytovat a navečeřet. Registrace bude probíhat 17:30 – 19:00. Konec semináře je v neděli 18. června 2023 kolem 14:00.

Poplatek za ubytování a stravu se vybírá na místě v CZK v den registrace 13. června. Ceny za stravu a ubytování výše jsou orientační, mohou se změnit dle počtu přihlášených účastníků.

ROZSAH PROGRAMU
Seminář je intenzivní a transformační. Den začíná obvykle v 7:00. Následuje snídaně a dopolední blok. Po obědě pokračujeme odpoledním programem, jehož součástí je krátká pauza na svačinu. Po večeři následuje večerní integrační program, který končí obvykle mezi 22. a 23. hodinou.

PŘIHLÁŠKA
Přes přihlašovací formulář NÍŽE. Tento přihlašovací formulář je autorizován pořadatelem. Přihláška odeslaná z této stránky je platná a bude bezpečně doručena pořadateli.

Pro závaznou registraci prosím zaplaťte zálohu 74 Eur na účet 2301856776/2010, IBAN:CZ6320100000002301856776 (účet Humangous, s.r.o., Severozápadní IV 390/53, 141 00 Praha – Záběhlice). Doplatek ceny workshopu v Eurech dle aktuální měny při registraci 2.3.2023. Děkujeme za pochopení.

STORNO PODMÍNKY
Registrací na tento workshop souhlasíte s následujícími storno podmínkami:
- do 3 týdnů před workshopem: zrušení je bezplatné
- mezi 3 a 1 týdnem před workshopem: storno poplatek je 1400 Kč
- mezi 1 týdnem a 3 dny před workshopem: storno poplatek činí 30% ceny workshopu, pokud nenaleznete náhradu, kterou vedoucí workshopu odsouhlasí
- 3 dny před workshopem: storno poplatek činí 50% z ceny workshopu, pokud nenajdete náhradu, kterou vedoucí workshopu odsouhlasí
- zrušení v den workshopu nebo během workshopu: Vaše platba nebude vrácena.
Platba za zrušení bude provedena bankovním převodem. (Nebo kreditní kartou s dodatečným 3-5% poplatkem.)

Pro případné dotazy použijte prosím formulář dotaz pořadateli.

Ve videu níže Sugandho sdílí svou zkušenost s prací s čakrami. "Alchymie čaker v moderní době s Ma Prem Sugandho"
 
Přihlaste se přímo zde

Po obdržení přihlášky Vám pošleme potvrzení emailem
Ma Prem Sugandho

Do akce ještě 4 měsíce 5 dnů
Cena: 340 EUR Sleva platí do 15.5.2023!
Cena včetně slevy: 330
Lektor: Ma Prem Sugandho
Místo konání:
Skalka 22
Skalka 22 - Místo pro meditaci, oslavu, tanec, vnitřní transformaci, cestu k sobě...
Centrum Skalka 22 se nachází v malebném Máchově kraji na konci vesnice Skalka u Doks.
Pořadatel:
Semináře a výcviky Ma Prem Sugandho v České republice. Práce s čakrami, léčení traumat z dětství, energetické poradenství podle Osha.

Kontakt: Bára Lalitya Polívková
Tel.: 739 374 258