Čtvrtek
8
prosince
Neděle
11
prosince

ZNOVUZROZENÁ ŽENA - SÍLA INTUICE

Ing. Klaudia Nawaisehová
Co je vlastně intuice? Má ji opravdu každý?
Tajemná, těžko uchopitelná, nevysvětlitelná, záhadná - taková může být intuice pro toho, kdo zapomněl. Kdo je s ní v kontaktu a dovede ji rozvíjet, intuice znamená zdroj štěstí a úspěchu, moudrost při řešení problémů, rozvoj kreativních nápadů, správná rozhodnutí, šťastný život...

Každý ví, že intuice existuje. Někdy ji říkáme i šestý smysl, vnitřní vědění, instinkt, předtucha, tichý vnitřní pocit, Je tajuplná a mocná. Vnímáme ji jako tichý hlas nebo jako určité vnuknutí ve formě obrazu popřípadě znamení.
Na semináři Síla intuice budeme probouzet třetí oko- centrum klidu a míru, něžnosti, soucitu, jasnovidnosti, telepatie. Na této úrovni můžeme rušit staré programy a tvořit nové cesty. Třetí oko je sídlem vyšších duchovních sil, intelektuálních schopností, rozlišování, paměti, vůle, na tělesné úrovni nejvyšší řídící centrum CNS. Díky tomuto centru víme kam jdeme, vnímáme podstatu druhých, snadno se na ně napojíme.

Tento prožitkový seminář pro ženy je naplněný pečlivě vybranými technikami pro sebepoznání, uklidnění myšlenek, napojení se na sebe a poznání svého těla. Pro odemknutí schopnosti vnímat svoji intuici společně prožijeme řadu meditací, techniky vizualizace, budeme čerpat intuitivní poznání v přírodě, budeme pracovat se svými sny.

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 2 měsíce 10 dnů
Cena: 6900 kč
Lektor: Ing. Klaudia Nawaisehová
Místo konání:
Lázně Lipová, Jeseníky
Seminář se koná v malebném prostředí na rozhraní Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor v údolí potoka Staříč v centru osobního rozvoje cca 500 metrů od vlakového nádraží. Ubytování ve sdílených pokojích pro 3 a 4 osoby. Počet míst je omezený na 14 žen. Pokoje jsou obloženy přírodním dřevem bez nátěru, každý pokoj má své sociální zařízení a koupelnu. Součástí je profesionálně ozvučený meditační sál s krbovými kamny a vyhřívanou podlahou. Využívat budeme také saunu.
Parkovací místa v areálu pro cca 7 aut, travnaté hřiště.
Pořadatel:
Pořádám docházkové kurzy a víkendové semináře pro ženy, které chtějí prohloubit vztah ke svému ženství. Jsem certifikovanou průvodkyní systému přírodního léčení a vzdělávání HADŽI-KI, absolventkou výcviku Školy umění milování, certifikovanou lektorkou seminářů moderního osobního rozvoje a systému ta…

Kontakt: Klaudia Nawaisehová
Tel.: 775550226