Středa
19
února
Středa
24
června

Movement Medicine s Mayou Love - léčení pohybem v tanci

Maya Love
Co je to vlastně Movement Medicine? Jedná se o vědomý spontánní tanec aneb meditaci v pohybu, jejímž smyslem je zpřítomnit se v těle a objevit moudrost, svobodu a inspiraci archetypu vnitřního tanečníka, který se skrývá uvnitř každého z nás. Je to zároveň prostor, ve kterém v sobě probouzíme radost z pohybu a propojení se se světem uvnitř i okolo nás. Pravidelným pohybem se učíme důvěřovat přirozené tvořivosti životní síly v sobě. Ctíme naše jedinečné a kreativní vyjádření, když vítáme, kdo jsme a všechno, čím se můžeme stát.

Movement Medicine tanec je vhodný jak pro začátečníky, kteří si o sobě myslí, že mají obě nohy levé, tak i pro zkušené tanečníky. Nejedná se totiž o žádné představení ať už pro sebe nebo pro druhé, ale o cestu do svého vnitra vyjádřenou v pohybu.

Po tanci je možnost se v Artualu zdržet s ostatními v kruhu u šálku čaje a malých dobrot a posdílet. Sprchy jsou k dispozici.

CO S SEBOU
Pohodlné oblečení na tancování a uzavíratelnou láhev na vodu. Tancujeme na boso nebo v botech určených pro tancování, ponožky nejsou vhodné. V prostoru v průběhu lekce prosím komunikujte pouze tancem a nikoliv slovy.

Více informací na mayalove.eu

Vybrané akce:

22.8.2020, 8 hodin, 10:00 – 18:00
Biodanza - TANEC ŽIVOTA, Jednodenní seminář: OPRAVDOVOST
Maitrea, Týnská ulička 6, Praha 1
22.9.2020, 2 hodiny, 19:00 – 21:00
Koncert „HUDBA VNITŘNÍCH SVĚTŮ“ - MAOK (SK)
Kostel sv. Jana Křtitele Na Prádle
17.10.2020, 7 hodin, 10:00 – 17:00
Rodinné konstelace - podzimní zklidnění
Rybalka
Cena: 250Kč za lekci
Lektor: Maya Love
Místo konání:
Artual
Otevřené středeční večery
(sezóna končí 24. června 2020, poté opět až v září)
Artual, Letohradská 62, Praha 7
20:00 - 22:00 hod

Studio se nachází přímo naproti budově Technického muzea, nejbližší tramvajová zastávka Letenské náměstí je cca 5 minut chůze.